Skip to content

Nemoci A-Z: Astma

Astma je onemocnění plic, při kterém dochází k dlouhodobému zánětu sliznic v plicích, zejména v oblasti průdušinek, a následně ke ztíženému dýchání. Potíže bývají zejména při výdechu, kdy je může doprovázet i sípání, pískání a zvýšená tvorba hlenu.

Astma má několik příčin. Tou hlavní a nejčastější je alergie. Dalšími příčinami může být velmi špatné životní prostředí nebo stres. V celostním pohledu svou roli hrají i parazitární zátěže organismu – zejména plic a střev!

Příčiny, důsledky, průběh i léčba astmatu jsou stejné jako u alergií se zaměřením na vyloučení dalšího příčinného faktoru a tím jsou paraziti.

JAK ŘEŠÍME ASTMA V KP CLINIC: 

Nejčastější příčiny, které měříme na našich přístrojích (Sensitiv Imago 530, Bicom OptimaAnalýza kapky krve):

  • Oslabení elementu kovu – plíce a průdušky – zde zjištěna často chronická bakteriální i parazitární zátěž – mnohdy i virová. Z parazitární zátěže měříme Toxoplasmu gondí, Toxocaru canis – škrkavku psí…je potřeba řešit i obranyschopnost střev, vyčistit organismus od parazitů a následně osídlit střeva probiotiky a dodávat prebiotika…
  • Analýza kapky krve – velmi časté jsou vypukané – mizející červené krvinky (zhoršené prokysličení organismu) – zmnožené bílé krvinky, které značí zánět v organismu
  • Často v krevním řečišti zvýšené množství toxických látek a chemikálií…
  • U klientů s astmatem se věnujeme velmi detailně i detoxikaci a zprůchodnění střev (především odblokování poruchy vylučování)

Pohled očima psychosomatiky:

  • Astma je potlačený hněv- nemožnost projevit se.
  • Je potřeba pracovat na odpuštění rodičům – pracovat na sebeprosazení

Každému klientovi sestavíme individuální plán detoxikace a regenerace těla, který vede k celkové harmonizaci organismu, a především k řešení příčin potíží  fyzického i duševního těla!

DOPORUČUJEME:

Měření na biorezonanci BICOM OPTIMA a následné frekvenční kompenzace, které vedou k samoregulaci a zmírnění či odstranění příčin potíží.

MEDITACE NA DOMA

ENERGETICKÉ TERAPIE se zaměření na ozdravení vnitřního dítěte!

CHCI SE PORADIT, jakou službu zvolit – volejte 727 938 729.

VIDEO – ASTMA

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top