Skip to content
CHCETE ZHUBNOUT A STÁLE SE VÁM TO NEDAŘÍ?

Připravily jsme pro vás službu HUBNUTÍ BEZ JOJO EFEKTU, ve které spojíme péči o fyzické tělo a psychiku, která je mnohdy hlavní příčinou neschopnosti zhubnout či si váhu udržet!

Napadlo vás, že pravým důvodem může být třeba váš strach, hněv nebo obojí?

Váš strach a vaše trápení se projevuje v nadbytečném tuku na vašem těle, obaluje se, chrání se… Vaše tělo je zvyklé dělat si zásoby tzv. na horší časy…Že Vám to něco říká?

Rády Vám pomůžeme – hubnout bez jojo efektu!

Co Vás v rámci tohoto balíčku čeká?
 • Měření a následné cílené frekvenční kompenzace na biorezonančním přístoji Bicom Optima

Odblokujeme stagnující energii, podpoříme a posílíme detoxikační cesty, zaměříme se na aktivaci lymfy, odkyselení vnitřního prostředí organismu a odstranění zánětů.

Pomocí speciálních kroků zaktivujeme meridiánové dráhy orgánů, které mají souvislost s dobře fungujícím metabolismem a látkovou výměnou…

 • Následně provedeme meditační očistnou terapii na bázi představivosti

Zaměříme se na očistu mentálních toxinů i očistu fyzického těla.

Rozproudíme lymfatický systém,  pročistíme krev, rozpustíme přebytečné tuky.

 • Poradíme, jak si vytvořit zdravý životní styl a udržet si ho

Hlavním pomocníkem je Metabolické měření (vody, svalů, tuku a zjištění metabolického věku – stáří vašich buněk). Probereme vaše STRAVOVACÍ NÁVYKY a upravíme je.

Přijďte do KP clinic vyzkoušet unikátní kombinaci těchto celostních metod a začnete se již brzy cítit velmi svěží a plní energie.

Časem zjistíte, že metabolismus funguje lépe a  Vám se daří hubnout bez jojo – efektu!

S čím pomůže při HUBNUTÍ biorezonance BICOM OPTIMA:

Psychické zklidnění a naladění fyzického těla na další kroky

 • Zde pracujeme s ampulkami Bachových esencí, stres, šok/trauma, podpora psychiky…

Samotné měření sady 5ti elementů

 • Vytestujeme element v přetlaku a konkrétní orgány, element v oslabení a konkrétní orgány a všeobecné zatížení v organismu (porucha vylučování, překyselení, záněty, mikrobiální či parazitární zátěž, toxické a chemické zatížení a mnoho dalších souvislostí…)

Testování potravinových alergií

 • Zaměřujeme na zjištění skrytých intolerancí, alergií na lepek, mléčnou bílkoviny a histamin
 • Následná konzultace proběhne poté u výživové poradkyně, se kterou proberete co jíst, co nejíst, co přidat, co čím nahradit (na základě výsledků testování)

Testování sady Řídící funkce a látková výměna

 • Velice důležitá sada při rozkrytí metabolických potřeb organismu
 • Hledání energetických poruch a jejich ošetření
 • Ampulky pro samotné hubnutí – zjištění hlavní blokády metabolismu a její samostatné ošetření a zjištění dalších ampulek pro podporu hubnutí spojené s látkovou výměnou a metabolismem…

Kontrola a následná harmonizace hormonálního systému (štítná žláza, slinivka břišní, hypotalamus, hypofýza, nadledvinky…vyrovnání hormonů…)

Vytestování a následná harmonizace vnitřních blokád, jizev, srůstů (úrazy, operace, časté infekce…)

 • Nutné pro správné proudění energie po meridiánových drahách
 • Odblokování jazylky a čelisti

Podpora a zprůchodnění detoxikační cest

 • Velmi často v poruchách vylučování je lymfa, ledviny, játra, střeva, slezina
 • Zaměřujeme se na celkovou podporu očisty organismu od toxických látek a dalších zátěží, které jsou uložení v mezibuněčném prostoru a stojí za zadržováním vody a hlenů v organismu…

Samotné konkrétní harmonizační programy dle výše uvedeného měření – u každého klienta individuální přístup a postup

 • Zde používáme i speciální program Hubnutí podle akupunkturních bodů
 • Celé sezení je nahráno do speciálního čipu, který má klient na konzultaci nalepený na sobě (čip prodlužuje účinek harmonizačního procesu)

Pokud se s klientem domluvíme, tak můžeme vytestovat i konkrétní přírodní doplňky stravy na očistu střev, odkyselení, podporu lymfatického systému a další…

Přírodní doplňky stravy máme terapeuticky vyzkoušené a víme, že urychlí proces hubnutí a harmonizace organismu…

KE KAŽDÉMU KLIENTOVI PŘISTUPNUJEME INDIVIDUÁLNĚ A CELÝ PROCES HUBNUTÍ SESTAVUJEME NA ZÁKLADĚ ZJIŠTĚNÝCH POTŘEB JEHO ORGANISMU.

Jak Vám pomůže konzultace s výživovým poradcem?

Podrobně rozebereme Vaše stravovací návyky – Váš jídelníček a na základě výsledků Metabolického měření a diagnostiky z přístroje Bicom Optima navrhneme změnu, která postupně vyladí vaše tělo. Nastavíme Vám i pitný režim, který je velice důležitý nejen při procesu hubnutí.

Zařaďte pohyb do svého denního života. Ideální je pravidelná chůze, alespoň 30 min. denně, zařadit lehké aerobní cviky a protahování. Můžete se obrátit na našeho zkušeného pohybového poradce, který Vám sestaví cviky na míru podle pohybových potřeb vašeho organismu.

Jan Krigl – pohybový poradce a masér v KP clinic (volejte +420 736 104158)

Výživa – aneb 80 % úspěchu je na konci nože a vidličky

Jídlo je energie, která se pomocí metabolických procesů dostává do buněk. Pokud jíme to, co naše tělo potřebuje, cítíme se skvěle.

Většinou konzumujeme stravu s nedostatečným obsahem výživných látek, mnohdy ve stresu a nebo nejíme vůbec, když máme hlad. Nemáme čas…

Nepravidelná a nedostatečná  strava s rozkolísaným glykemickým indexem může způsobit mnoho zdravotních problémů. Od ukládání tuků až po metabolické poruchy, které mohou vyústit v diabetes.

Řešení fyzického těla

U tohoto klienta je potřebná nejprve očista fyzického těla (detoxikace, alkalizace, výživa).
Tělo je zanesené i na úrovní buněk (viz metabolický věk).
Současně jsme řešili i psychický stav. Zejména strach, který způsoboval energetickou dysbalanci buněk.

Na závěr sezení provedeme očistnou terapii, kde se zaměříme na blokaci toku energie vašich trávicích orgánů, které mohou být způsobeny i emoční dysbalanci. Zaměříme se na především na emoci strachu a hněvu, ale také rozproudíme lymfatický systém, pročistíme krev.

Terapie bude vedena na bázi představivosti u krásné hudby.

Budete se cítit skvěle! A poznáte, že řešením svých emocí začnete hubnout. Emoce ovlivňují energetiku vašeho těla více, než si myslíte.

Řešení mentálního těla

Klientka udržuje zdravý životní styl. Nicméně byla hodně ve stresu a propadala často hněvu. Díky meditacím a zklidnění psychiky došlo k vyladění těla a velkému ozdravení na buněčné úrovni (viz. metabolický věk).
Zdraví našich buněk závisí na energii, kterou jim dodáváme a to v podobě jídla nebo psychického nastavení! 

KONZULTACE HUBNUTÍ BEZ JOJO EFEKTU nenahrazuje lékařské vyšetření, ale je vynikajícím doplňkem při dlouhodobém chronickém onemocnění, neschopnosti zhubnout i silné obezitě.

Back To Top