Skip to content

Nemoci A-Z: Angína

Angína je zánět krčních mandlí nejčastěji způsobený streptokokovými bakteriemi. Mohou jej ale způsobit i viry nebo plísně. Krční mandle souvisí v těle s lymfatickým systém, tudíž i s imunitou.

Při přírodním působení je tedy nutné toto zohlednit a působit nejenom na zánět mandlí, ale i na celý lymfatický systém. Důležité je s anginou něco dělat; pokud toto onemocnění „přechodíme“, může mít velmi negativní vliv na stav našich ledvin, srdce a kloubů.

Při prvních příznacích angíny vždy navštivte lékaře a požádejte o určení správné diagnózy, jelikož podobnými příznaky se také projevuje velmi závažné onemocnění jater – mononukleóza.

Všechny přírodní doplňky a postupy, které v KP clinic doporučujeme na angínu, se mohou kombinovat s antibiotiky, která jednorázově neuškodí a při akutním a těžkém stavu angíny jsou i potřeba.

JAK ŘEŠÍME ANGÍNU V KP CLINIC: 

Nejčastější příčiny, které měříme na našich přístrojích (Sensitiv Imago 530, Bicom OptimaAnalýza kapky krve):

  • Akutní zátěž Streptokoky, často i Zlatého stafylokoka a jiné bakteriální toxiny
  • Přetlak v lymfatickém systému a oslabení v elementu kov – plíce, průdušky – velmi často oslabení či přetlak sleziny – jako důležitého imunitního orgánu
  • Zaměříme se na frekvenční posílení imunitního systému a vyvedení patogenů (metoda BICOM OPTIMA)

Velmi často k nám chodí klienti, kterým se často angíny opakují a točí se stále v bludném kruhu užívání antibiotik a nijak se jim po jejich využívání neulevuje….

Zde je potřeba pracovat na celkovém zharmonizování imunitního systému a krok po kroku i orgánových soustav…a péče o psychiku (viz. níže).

Pro rychlou úlevu akutní fáze ANGÍNY – doporučujeme sezení na PLAZMOVÉM GENERÁTORU – nastavíme konkrétní patogen – Streptokok pyogenes, pneumonie…Rychleji ulevíme imunitnímu systému od přemnožených bakterií!

Pohled očima psychosomatiky:

  • Angína – jedná se o krčí potíže…máme zduřelé lymfatické uzliny
  • Z psychosomatického hlediska je potřeba řešit úzkosti, projevy vyjadřování
  • Často je zablokována 5. čakra…

Provádíme speciální terapie na očistu a posílení a lymfatického systému včetně lymfatických  uzlin. Může se jednat i o alergie na lepek.

Zaměřujeme se na emoční nastavení klienta, provádíme terapie, které rozproudí a zharmonizují čakry

Každému klientovi sestavíme individuální plán detoxikace a regenerace těla, který vede k celkové harmonizaci organismu, a především k řešení příčin potíží  fyzického i duševního těla!

DOPORUČUJEME:

ENERGETICKÉ TERAPIE

EMOČNÍ KONZULTACE

AKUTNÍ POMOC – NAMĚŘENÍ PATOGENŮ A SEZENÍ NA PLAZMOVÉM GENERÁTORU

CHCI SE PORADIT, jakou službu zvolit – volejte 727 938 729.

VIDEO – ENERGETICKÉ POSÍLENÍ – ZVÝŠENÍ VYBRACÍ BUNĚK

VIDEO – ANGÍNA

 

Za tým KP clinic

Ing. Romana Pleskotová a Elen Malá

www.kpclinic.cz

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top