Skip to content
Vážíme si spolupráce s lékaři a jinými odborníky z oboru zdraví

Snažíme se o racionální přístup k lidskému zdraví, proto uvítáme možnost spolupráce s dalšími odborníky v oblasti celostní medicíny, lékaři a ostatními terapeuty. Pokud Vás naše myšlenky a služby zaujaly, kontaktujte nás. Věříme, že společně pomůžeme VÍC!

MUDr. Lev Gorškov – SI Ultimate Complex

MUDr. Gorškov a jeho asistentka Ing. Jitka J. jsou našimi hlavními vzdělavateli pro práci s diagnostickým přístrojem Sensitiv Imago 530 a pro další celostní metody. Konzultujeme s nimi i terapeutické postupy, které doporučujeme svým klientů.

SI Ultimate Complex představuje komplexní diagnostický a kompenzační komplex. Kompletní monitorování lidského organismu zahrnující fyzickou, energetickou, psychologickou úroveň či dokonce elektromagnetické znečištění.

Ellen Fisher– terapeut v oblasti výživy a psychosomatiky

Konzultace ELLEN FISHER nejsou „jen“ výživovým poradenstvím. Snaží o komplexní poznání každého jedince, uvědomuje si zásadní vliv psychosomatiky pro zdravý a šťastný život každého člověka.

Konzultace Ellen Fisher jsou nyní součástí služeb KP clinic každý den :) Společně jsme vytvořily projekt Procitnutí…Jedná se o propojení péče o fyzické tělo a duši – tedy celostní komplexní péče! Sledujte naši FB skupinu Procitnutí…

www.elleninacesta.cz

 

 

 

Pavla Rožumberská – průvodkyně pro ženy, které hledají sami sebe :) Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie a dalších forem jógy. Pavly vášní i životním posláním je jóga, které se věnuje již patnáct let. Pomůže vám cítit se ve svém těle lépe. Jemně vás povede k harmonii se svou myslí, tělem i duší.

www.rozumberskapavla.cz

 

MUDr. Martina Pauli – lékařka internistka a odbornice na další medicinské i alternativní obory. Vystudovala jsem Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze.

„Vzhledem k tomu, že klasická medicína má zejména u chronických onemocnění své limity v léčbě, hledala jsem i jiné možnosti léčení, které by dokázaly celostně posílit organismus a vedly k jeho celkovému ozdravení.“ MUDr. Martina Pauli

 

MUDr. Veronika Kloučková – zubní lékařka www.zubniordinace.net

Naším cílem je poskytnout Vám tu nejlepší možnou péči za použití moderních materiálů a technologií.

Paní doktorka je i klientkou KP clinic – děkujeme za důvěru. Vážíme si možnosti spolupráce a konzultace zdravotních potíží našich klientů.

 

Mgr. Zuzana Jarošová

Fyzioterapeut pro děti a dospělé

Zakladatelka www.fitrodinka.cz

Fit Rodinka nabízí služby, které pomohou ke zdravému pohybu a pohybu bez bolesti. Nabízíme individuální fyzioterapii, skupinová cvičení a praktické semináře a přednášky.

 

MUDr. Blanka Staňová – soukromý dětský lékař, tel.: 773 667 100
Hostinského 1533, Praha 5 – Stodůlky

 

 

 

Externí spolupráce

KGI – Korejský ženšen : Nabízíme širokou škálu produktů z pravého korejského ženšenu, které nesou pečeť kvality Korea INSAM a jako první v České republice Vám rádi nabídneme i ženšenové výrobky obohacené o fermentovaný extrakt. Produkty je možné zakoupit i v KP clinic.
Více informací www.korejsky-zensen.cz

 

 

POMÁHÁME – i Vy můžete pomoci!

Již 3 roky pomáháme Vanesce – malé bojovnici s nemocí motýlích křídel „ulehčovat“ boj se zákeřnou nemocí. Děkujeme rodičům za důvěru a Vanesce za statečnost.

„Výborný, ochotný a profesionální přístup všech lidiček z KP clinic…naší 3 leté holčičce (nemoc motýlích křídel)  ulevili od hodně bolesti. Děkujeme za Vaši pomoc.“

Pomoci můžete i Vy www.nemocmotylichkridel.cz

Back To Top