Skip to content

Do poradenského centra KP clinic přicházejí klienti s různými požadavky a také s různým očekáváním. Jsem moc ráda, že nás navštěvuje stále více klientů spíše z preventivních důvodů. Zajímají se o to, jak pomoci svému organismu vydržet životní tempo, jak pečovat o zdraví svých dětí přírodní cestou…přistupují ke svému zdraví zodpovědněji. Jiné klienty přivádějí zdravotní problémy.

Při první návštěvě vždy proběhne vstupní rozhovor s klientem, kdy rozebereme jeho zdravotní potíže a představy, co je ochoten pro své tělo udělat. Provedeme Komplexní analýzu organismu, vše vyhodnotíme a navrhneme klientovi individuální doporučení. Do této péče patří i základní poradenství na úpravu jídelníčku a psychosomatický přístup.

V průběhu očisty organismu musí klient počítat s případnou detoxikační krizí. Jedná se o přechodné projevy hloubkové očisty organismu. Nejčastěji se jedná o zvýšenou únavu, kožní přecitlivělost, průjem, časté močení a vykašlávání hlenů, většinou dojde k oživení předchozích problémů. Proto je velmi důležité, aby po stanoveném období klient absolvoval kontrolní měření, kdy probereme průběh detoxikace a upravujeme detoxikační protokol.

Prosím, uvědomte si, že nic není hned a nic není zadarmo. ZA SVÉ ZDRAVÍ MÁTE ZODPOVĚDNOST JEN VY SAMI. PÉČI O SVÉ ZDRAVÍ vnímáme jako průběžný proces, který se prolíná celým naším životem. Znamená to rozumět svému tělu, poslouchat jeho signály a pomáhat mu k rovnováze právě tak, jak to v daný čas potřebuje. Pokud tělu dopřejeme „péči na míru“, odmění nás velkou regenerační schopností.

VEDEME KLIENTY K PROCITNUTÍ...

Spolupracujeme spolu již více než 5 let. Naše společná práce se vyvíjela delší dobu a dnes můžeme říci, že jsme velmi pracovně i lidsky propojené.

Pracujeme společně psychosomaticky.

Romana se podrobně zabývá zharmonizováním fyzického a emočního těla – respektive hledá příčinu problémy na fyzické úrovni, která je propojená s emočním nastavením a psychikou pomocí lékařsky certifikovaného biorezonančního přístroje Bicom Optima II. generace. Navrhuje cílenou očistu těla, výživu buněk a řešení příčin potíží – společně s návrhem frekvenčních kompenzací buněk na biorezonančích přístrojích.

Ellen provádí metabolické měření, upravuje životní styl klienta. Dále se zaměřuje na emoční nastavení, provádí meditační a energetické terapie.

Vedeme klienty po cestě, kterou jsme si samy prošly.

Zaujaly jsem Vás? Zavolejte nebo napište, budeme se Vám věnovat.

+420 727 938 729, info@kpclinic.cz

Tým KP clinic

Ing. Romana Pleskotová

Akreditovaný poradce pro výživu, Certifikovaný poradce metody Bicom Optima II. generace, Darkfield nutriční poradce

 

„Zdraví chápu jako celostní rovnováhu fyzické i psychické pohody.“

A proč jsem založila poradenské centrum KP clinic?

Stejně jako velkou část detoxikačních poradců jsem se i já k celostní péči o organismu s dostala díky svým zdravotním problémům. Vlastní pozitivní zkušenost s řízenou péčí o své zdraví mě přivedla k myšlence se v této problematice dále vzdělávat a mít tak možnost pomoci i jiným lidem. Ukázat jim možný směr, jak preventivně pečovat o své tělo a umět mu naslouchat.

Po svatbě jsme se s manželem rozhodli, že založíme rodinu. Moc jsme toužili po dětech, kterým bychom mohli předávat svoji lásku a životní zkušenosti. Jenže…po roce čekání a obvyklém kolečku testů na gynekologii nám bylo doporučeno umělé oplodnění. Vím, že je to dnes běžný postup. Já jsem však cítila, že toto není moje cesta a že musí existovat ještě jiný způsob, jak mému tělu pomoci. Tenkrát se mě nikdo neptal na předešlé zdravotní komplikace. Bojovala jsem neustále se sníženou imunitou, což se projevovalo častými nemocemi, prodělala jsem neléčenou mononukleózu, kterou mi odhalili až z pozdějších jaterních testů. Neustálý kolotoč antibiotik v mém těle také neudělal nic dobrého, především přispěl k opakovaným zánětům močových cest.

Dnes máme dvě krásné děti, které jsme počali přirozenou cestou. Stále si děkuji za rozhodnutí, že jsem TO vyzkoušela a investovala „jen“ čas a peníze. Toto životní období mě obohatilo o velmi cenné zkušenosti, které využívám i ve své praxi v KP clinic. Oblast lidského zdraví je velmi široká a já se s pokorou dál učím a předávám své zkušenosti.

Ke každému klientovi přistupuji INDIVIDUÁLNĚ  a pomocí naměřených dat z přístrojů mu sestavuji individuální plán očisty a harmonizace organismu a jeho výživy – regenerace. K tomu patří i PSYCHOSOMATICKÝ přístup…

Mým cílem je, aby si klient uvědomil, že za své ZDRAVÍ MÁ ZODPOVĚDNOST JEN ON SÁM!

Cílenou očistu těla a preventivní péči o sebe vnímám jako průběžný proces, který se prolíná celým našim životem. Znamená to rozumět svému tělu, poslouchat jeho signály a pomáhat mu k rovnováze právě tak, jak to v daný čas potřebuje. Pokud tělu dopřejeme „PÉČI NA MÍRU“, odmění nás velkou regenerační schopností.

Jitka Petráková, DiS.
Diplomovaná dětská sestra, Certifikovaný poradce metody Bicom Optima II. generace

„Pomoci dětem získat plné zdraví a naučit je lásce k přírodě, je pro mě prioritou“

Jmenuji se Jitka Petráková a v KP clinic se spolu můžeme setkat u biorezonančního přístroje Sensitiv Imago 530.

Vystudovala jsem gymnázium a Vyšší odbornou zdravotnickou školu. Vždy jsem ráda pracovala s dětmi a proto jsem si zvolila obor dětská sestra.Další moje kroky vedly do malé nemocnice v Neratovicích, kde jsem pracovala více než 12let jako sestra na novorozeneckém oddělení.

Příroda pro mě je a vždy byla velkou učitelkou a nepřeberným zdrojem informací, proto jsem se po porodu svých dvou dětí začala více zajímat o bylinky a přírodní produkty. Jako každá maminka i já jsem chtěla mít zdravé děti, proto jsem se dále pomocí internetu vzdělávala a snažila se najít příčiny potíží svých dětí a postupně i blízké rodiny.

Setkání s Ing. Romanou Pleskotovou mi doslova otevřelo oči. Svou práci jsem měla velmi ráda, vždyť jsme vítali na svět nové človíčky, ale chtěla jsem pochopit proč se některé děti rodí s problémem a jiné jsou v pořádku.

Důvodem proč pracuji v KP clinic je to, že se mohu podílet na odhalovaní příčiny potíží našich klientů a tak jim pomáhat. Navíc se mohu v této oblasti dále vzdělávat a dál skládat mozaiku souvislostí v lidském těle.

Ellen Fischer
Certifikovaná terapeutka v oblasti výživy a psychosomatiky

„Jsem přesvědčena o tom, že energii získáváme z potravy a psychickým nastavením. A to se snažím vyladit pomocí nabytých zkušeností.“

Celá má práce je podložena mým osobním příběhem.

Při své práci se zaměřuji na tělo a mysl očima psychosomatiky.

Pokud řeším fyzické tělo, provádím metabolická měření a vedu klienty ke změně životního stylu. Nepracuji tabulkově, řeším stravu dle potřeb klienta, zdravotního stavu, sportovní výkonnosti. Zaměřuji se na výživu buněk s přihlédnutím ke krevní skupině, alkalizaci těla, a vysvětluji GI potravin. Řeším životní styl u nemocných lidí ale i vrcholových sportovců.

Dále se zabývám psychikou klienta, jeho emočním nastavením.

Díky zahraničnímu 3- letému studiu parapsychologie, metafyziky a kvantové fyziky dnes nabízím unikátní konzultace, které jsou v ČR ojedinělé.

Řeším naše duševní i duchovní tělo.  Mnohdy příčina nemocí fyzického těla je ukryta zde, v našem biopoli.

Jsem autorkou unikátního projektu v ČR pod názvem  www.meditujdoma.cz , který Vám ráda představím.

Jan KriglJan Krigl
Akreditovaný masér, pohybový terapeut, student fyzioterapie

„Nesnažím se být nejlepší, ale rád dělám svou práci precizně“

Celoživotní zájem o lidské zdraví a pohyb mě dovedl ke studiu fyzioterapie a jiných navazujících oborů. Mým cílem je ukázat klientům, jak správně, efektivně a dlouhodobě pečovat o pohybový aparát, a společně s nimi pracovat na postupném odstranění příčin bolestí. Fyzioterapie je obor, který mi poskytuje úžasné souvislosti o tom, jak lidské tělo funguje, a jak je dovést k takzvané dokonalosti. Pomáhá mi chápat spojení mezi bolestí, psychickými stavy a jinými potížemi. Zejména pak studium Psychosomatiky bude dalším cílem na mé cestě k porozumění, jak naše tělo funguje.

Vzdělání: Rekvalifikační kurz Sportovní a rekondiční masáže 2009

Rozšiřujicí kurzy: Dornova metoda, Manuální lymfodrenáže, Hawaiské masáže, masáž lávovými kameny, Cvičitel Pilates Modul I,II, cvičitel všestrannosti

Mgr. Zuzana Jarošová
fyzioterapeut, dětský fyzioterapeut

„Ať už si myslíš, že něco dokážeš, či že něco nedokážeš…vždycky budeš mít pravdu!“

Počátky mého studia, které souvisely s problematikou pohybového aparátu začaly už na gymnáziu, kdy jsem absolvovala rekvalifikační masérský kurz a stala se lyžařskou instruktorkou. Již tehdy se na mě obraceli kamarádi či členové rodiny s různými problémy a bolestmi. Pomocí masáže se dalo mnoho zlepšit, ulevit, ale vadilo mi, že nejsem sama sobě ani ostatním odpovědět na otázku, proč daný problém vzniká. Proto jsem se rozhodla navázat studiem fyzioterapie na vysoké škole. Studium naplnilo má očekávání a já věděla, že je to obor, kterým se chci zabývat. Již při studiu jsem měla nejen povinnou, ale i vlastní praxi a díky tomu i tu nejlepší zpětnou vazbu – od svých klientů.

Díky přibývajícím zkušenostem se mi daří pomáhat čím dál více lidem a to je pocit k nezaplacení. Mezi mé největší studijní zážitky patří studium thajských masáží přímo v thajském Chiang Mai či půlroční studium v holandské Bredě se specializací dětské fyzioterapie.

Nyní pracuji ve FN v Motole, na oddělení dětské fyzioterapie, což je pro mě opravdu obohacující a smysluplné. Ale protože mám ráda pestrost své práce, tak se v soukromé praxi věnuji terapii jak dětí, tak i dospělých.

Vzdělání: Mgr. studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci

Informace, které klientům nabízíme, jsou podložené 4letým studiem holistické medicíny a naturopatických technik pod vedením Mgr. Kateřiny Konrádové a akreditovaným studiem Poradce pro výživu. Ve vzdělávání stále pokračujeme, abychom klientům mohli nabídnout nejnovější poznatky a tím zkvalitnit naše služby.

kp_clinic-292733
kp_clinic-292677
DSC_0326
DSC_0342
DSC_0343
DSC_0354
DSC_0357
DSC_0366
DSC_0375
DSC_0319
Back To Top