skip to Main Content

Tato služba je vhodná pro ty z Vás, které dlouhodobě trápí nepříjemné trávicí potíže, kožní potíže, migrény, bolesti kloubů a mnoho dalších symptomů…

Ze své praxe víme, že jednou z příčin těchto potíží jsou intolerance a skryté alergie na lepek, mléčnou bílkovinu a histamin…

Připravily jsme pro vás službu HUBNUTÍ BEZ JOJO EFEKTU, ve které spojíme péči o fyzické tělo a psychiku, která je mnohdy hlavní příčinou neschopnosti zhubnout či si váhu udržet!

Napadlo vás, že pravým důvodem může být třeba váš strach, hněv nebo obojí?

Váš strach a vaše trápení se projevuje v nadbytečném tuku na vašem těle, obaluje se, chrání se… Vaše tělo je zvyklé dělat si zásoby tzv. na horší časy…Že Vám to něco říká?

Prodělali jste virové onemocnění způsobené covid – 19 a stále se necítíte tak jako dřív?

Trápí vás:

 • zvýšená únava, celková slabost
 • dechové potíže, bolest na hrudi, kašel
 • zhoršené vnímání čichu a chuti
 • bolesti hlavy, nespavost a jiné symptomy?

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.

Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a odstraněny skutečné, často skryté příčiny onemocnění.

Stav krve o nás hodně vypovídá, je nejdůležitější tekutinou v těle. Vše, co v ní děje ovlivňuje zdravotní i psychický stav člověka.

Kapka krve v temném poli Darkfield Mikroskopu je vysoce nadstandardní mikroskopická technika umožňující pozorování živé kapky krve a všech jejích komponentů.

Stav krve o nás hodně vypovídá, je nejdůležitější tekutinou v těle. Vše, co v ní děje ovlivňuje zdravotní i psychický stav člověka.

V rámci 1,5 hodinové konzultace podrobně zjišťujeme zdravotní stav klienta, jeho stravovací návyky a celkový životní styl. Velký důraz klademe na práci s psychikou.

Kombinace dvou celostních metod s doporučením na míru.

Umím naslouchat signálům svého těla. Cítím se ve svém těle skvěle a vnímám jeho potřeby, které ho udržují v psychické i fyzické rovnováze.

Patříte mezi lidi, kteří se k očkování staví
rezervovaně, ale přesto víte, že…

Jak můžete svůj organismus připravit a následně ochránit před nežádoucími účinky očkovacích vakcín…

Jedná se o vědecky uznávanou metodu, kdy vyladíme vaši psychiku a posílíme i fyzické tělo a imunitu.

Zažijete hlubokou relaxaci na zklidnění mysli.

Každá jsme maminkou dvou dětí, a tedy velmi dobře víme, že děti jsou jemná stvoření. Pro naší maminkovskou i terapeutickou praxi je velmi důležitá prevence, ale i rychlé a pokud možno přírodní řešení běžných dětských onemocnění.

Rychlé, bezbolestné a individuální řešení akutního stavu bez zbytečné chemie.

„Skočil“ na Vás bacil? Máte akutní rýmu, kašel, bolest hlavy, zažívací potíže a jiné potíže? Přijďte včas, než se infekce rozjede…

Zvolte si účinnou a bezbolestnou metodu odvykání kouření. Pokud jste rozhodnuti kouřit, pomůžeme vám a vašemu tělu jednou pro vždy skoncovat s tímto drahým a nezdravým zlozvykem!

Řešíte ve svém životě některý z těchto symptomů?

 • Problémy s menstruací (nepravidelný či bolestivý cyklus)
 • Problémy s otěhotněním?
 • Máte sníženou funkci štítné žlázy?
 • Trpíte na PMS, cysty, myomy, polycystické ovárie?
 • Trápí vás symptomy spojené s menopauzou?
 • Trpíte syndromem karpálního tunelu, úzkostnými stavy, nespavostí?
 • Řešíte špatnou kvalitu svých vlasů, kůže, nehtů?

…nebo se chcete věnovat prevenci svého ženského zdraví a cítit se jako žena fit?

Pohyb je přirozená a nutná součást našeho života. Často se vlivem práce, jednostranné sportovní zátěže či úrazu vzdálíme od našich přirozených a zdravých pohybových stereotypů. Postupem času to může vést k tomu, že se zraníme či máme chronické bolesti. Pokud své tělo dobře vnímáme a umíme s ním pracovat, pak je zdravé a nebolavé. Jednou z forem, jak ovlivnit pohybový aparát je fyzioterapie, která nás učí jak s tělem správně zacházet. Znovu se učíme, jak se zdravě hýbat. Na fyzioterapii je úžasné, že se snaží vždy najít příčinu problému. To znamená…i když přijdete s bolestí zad, tak je možné, že odejdete se cvičením na „ploché nohy“.

V rámci hodinové konzultace podrobně zjišťujeme zdravotní stav klienta, jeho stravovací návyky a celkový životní styl. Velký důraz klademe na práci s psychikou.

Při konzultaci se opíráme o výsledky již proběhlých měření v KP clinic – Analýza kapky krve  a měření na biorezonanci Bicom Optima nebo Sensitiv Imago 530.

Konzultace vedená terapeutkou v oblasti výživy a psychosomatiky Ellen Fischer.

Pro individuální návrh doporučení se opíráme o výsledky Analýzy kapky krve v Darkfield Mikroskopu, která poukazuje na momentální stav organismu z hlediska výživy-regenerace či potřeby cílené detoxikace. A z výstupu metabolického měření přístrojem Tanita.

V rámci 2,5 – 3 hodinové konzultace podrobně zjišťujeme zdravotní stav klienta, jeho stravovací návyky a celkový životní styl. Velký důraz klademe na práci s psychikou.

Cílem této komplexní konzultace je individuální doporučení jak řešit zdravotní potíže nebo jak preventivně pečovat o své zdraví z celostního pohledu.

Není nutné vždy udělat rapidní zásah do vašich stravovacích návyků, někdy je stačí jen pozměnit. Taková změna by vám měla přinášet radost, tolik potřebnou energii a ne tolik nežádoucí stres.

Konzultace vedená terapeutkou v oblasti výživy a psychosomatiky Ellen Fischer.

Součástí této hodinové konzultace je individuální meditační terapie při svíčkách, při které jsme schopni odstraňovat problémy zakořeněné hluboko v podvědomí.

Díky této terapii se rychleji dostaneme k podstatě problému a následnému řešení.

Back To Top