skip to Main Content

Získejte zpět rovnováhu

Víte, že většina z nás dnes žije s překyselenými tělesnými šťávami, které tvoří přibližně 60-70% celého našeho těla? Jak je to možné? Především díky stravě, kterou přijímáme, dodáváme tělu denně 80-90% kyselinotvorné potravy a nápojů!!! Většina této stravy nechutná kysele, ale sladce, avšak v těle se tyto látky chemicky mění v kyseliny!

Víte, že citrón chutná sice kysele, ale patří mezi zásadotvorné potraviny – tedy alkalizující. Vlažná voda s citrónem ráno na lačno nastartuje metabolismus a pomůže tělu neutralizovat působení kyselin :) 

Je vnitřní prostředí mého organismu překyselené?

Zlo nazývané ACIDÓZA – překyselení organismu je nerovnováha mezi kyselinami a zásadami. Nejčastěji se projevuje usazeninami kyselin v krevních cévách (v nejtenčích kapilárách), ve svalech, kloubech, ve vazivových tkáních, tukových tkáních a lymfatických cévách.

Organismus se stále dokola pokouší neutralizovat nadměrné množství kyselin tvorbou solí. A k tomu používá minerály. Pokud však naše strava neobsahuje dostatek minerálních látek, je následkem odvápnění – demineralizace!

Třepí se vám nehty, vypadávají vlasy, máte celulitidu, máte kožní potíže, ukládá se Vám tuk kolem orgánů a vy ne a ne zhubnout! Chcete se cítit opět skvěle a zbavit se symptomů ACIDÓZY? Pak nastavte v organismu opět ROVNOVÁHU.

„Přijďte se k nám poradit, jak si zdraví vyladit!“

+420 727 938 729

info@kpclinic.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top