Skip to content

Pozorování živé kapky krve v temném poli Darkfield Mikroskopu.

Stav krve o nás hodně vypovídá, je nejdůležitější tekutinou v těle. Co se děje v krvi, děje se i ve zbytku těla!

Kapka krve v temném poli Darkfield Mikroskopu je vysoce nadstandardní mikroskopická technika umožňující pozorování živé kapky krve a všech jejích komponentů. Informuje především o kvalitě výživy a pitného režimu. Dále o imunitní, metabolické, infekční a jiné toxické zátěži…

Co můžete očekávat:

  • zhodnocení stavu vnitřního prostředí a pitného režimu
  • zhodnocení stávajících stravovacích návyků (napište stravu za 7 dní)
  • individuální doporučení na detoxikaci a regeneraci organismu
  • základní výživová doporučení, co čím nahradit a co doplnit ve stravě

Na vlastní oči uvidíte v jakém stavu je VNITŘNÍ PROSTŘEDÍ VAŠEHO ORGANISMU. Lépe pochopíte, PROČ se vám vrací stále stejné symptomy, či PROČ se necítíte ve své kůži.

„ Každá prudká změna nebo narušení vnitřního prostředí umožňuje jinak neškodnému mikroorganismu, aby se vyvinul až do určitého stavu cyklického vývoje, do formy způsobující onemocnění“- Erik Enby.

Zdravá Krev

Zdravá krev

Kp_clinic-292733
Zatížená Krev

Zatížená krev

„Pozorování živé kapky krve je úplně bezkonkurenční. Zajímavý zážitek, vidět na vlastní oči co se v naší krvi skutečně nachází. Klasický krevní rozbor člověku nic moc neprozradí, pro mě jsou to jen nějaké hodnoty, kterým vůbec nerozumím. Ale vidět to na vlastní oči, byl zážitek i pro moje děti. Vřele doporučuji. Investice do vlastního zdraví není nikdy zbytečná.” (p.Benischová)

Jak se připravit na Analýzu kapky krve v KP

Před odběrem kapky alespoň 2 hodiny nejezte, vypijte min. 1-1,5 l nesycené čisté vody. Pokud nevydržíte nejíst, dejte si jen ovoce a zeleninu. Večer před vyšetřením se nedoporučuje jíst potraviny s vysokým obsahem tuků jako je tučné a uzené maso, sádlo, sýry. Nepijte alkohol. V období menstruace ani při akutních zánětech, horečce nebo virových a bakteriálních onemocnění se vyšetření nedoporučuje, výsledek může být zkreslený.

Back To Top