Skip to content
Zvolte si účinnou metodu jak přestat kouřit!

METODA FUNGUJE NA 80% PRO TY, KTEŘÍ JSOU ROZHODNUTI PŘESTAT KOUŘIT!

Hlavní výhody:

 • vysoká úspěšnost
 •  jednorázový zákrok eliminující potřebu kouření
 •  metoda bez léků
 • bez vedlejších účinků
 •  účinný i na elektronické cigarety

V poslední době se přístroj BICOM stále více využívá jako podpůrná metoda při odvykání kouření v mnoha zemích.

Jak metoda funguje?

Pomocí biorezonančního přístroje BICOM je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá.

Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Proces omezuje aktivitu acetylcholinových nikotinových receptorů v mozku a urychluje jejich readaptaci. Je tak potlačen nikotinový hlad a fyzická závislost (abstinenční příznaky).

Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven.

Metoda je účinná také u odstranění závislosti na elektronické cigarety.

Nadstandardní biorezonanční terapie pro odvykání kouření

Pro ty, kteří chtějí to nejlepší. Tento postup je nejfektivnější.

Součástí terapie na přístroji Bicom je:

 • úvodní relaxační program s využitím Bachových esencí, které klientovi pomohou zbavit se počátečního napětí a stresu
 • podpůrný program pro podporu psychiky a zbavení se stresu z odvykání kouření v dělce 11 minut
 • půlhodinovou antinikotinovou terapii

 

Klient obdrží nahranou celou frekvenční kompenzaci do čipu, který umocní její účinek. Přineste si svoji láhev s neperlivou vodou – nahrajeme do ní celý proces a první den se voda může popíjet.

Jak to u nás probíhá?
 •  po příchodu vyplníte krátký dotazník
 •  poté si půjdete na terasu zapálit svoji poslední cigaretu (s popelem a nedopalkem pracujeme v rámci antismoking terapie)
 •  následuje samotná terapie odvykání kouření na biorezonanci Bicom Optima II. generace (vše vám vysvětlíme na místě)
 •  sezení trvá cca 1-1,5 hodiny, celá terapie se nahrává do čipu, který prodlouží účinek
 •  po celý čas si odpočinete a zrelaxujete na pohodlném lehátku s relaxační hudbou

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.

Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje. I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

Reference:

„Návštěva v KP clinic pro mne byla ohromnou životní změnou, protože jsme po letech marných snažení konečně přestal kouřit. Do té doby jsem vyzkoušel náplasti, zvýkačky, spreje Nikoret a další medikamenty v podobě prášku, bachových esencí, olejů, atd…Nic nezabralo, a tak jsme na radu svého doktora vyzkoušel biorezonanci Bicom Optima (on sám na tom byl a funguje to).

Nevěděl jsem, co od toho mám očekávat. Věděl jsme sice, že podobné věci existují, ale věděl jsme o nich pramálo. Šikovná, milá, usmívající se paní Romana mi vše podrobně a ochotně vysvětlila a šlo se na věc :) Když mi říkala, ať si před klinikou vykouřím svou poslední cigaretu, říkal jsem si v duch…“to uvidíme večer, bejby“. Nakonec je to už ale měsíc a já nekouřím! Přirovnal bych to k zázraku, kdy mávnutím kouzelného proutkuse stane něco neuvěřitelného. Je důležité se připravit na to, že Vám cigareta sice nebude chybět fyzicky, ale psychicky. Že ve vašem životě najednou něco bude chybět a Vám to bude připadat divné. Na to je potřeba se připravit. Kdo by to byl řekl, že nakonec bude největší problém v hlavě :) Všem držím palce, já už měsíc nekouřím.

Jinak KP clinic je v pohodě dostupné autem. Jejich sídlo je na kraji Prahy v Malešicích. Mají své parkoviště za domem. Interiér je nový, světlý, příjemný. Obsluha vstřícná, milá, ochotná, obětavá…Dávám 10 z 10ti.“ Děkuji Jan F.

Důležité upozornění

Před sezením jsem v den terapie nepožíval(a) a ani během zbytku tohoto dne nebudu požívat kávu (kofein), alkohol a jiné návykové látky. V opačném případě jsem si vědom(a) snížení až úplné eliminace účinnosti terapie.

Dále jsem si vědom(a), že ačkoli terapie obecně dosahuje vysoké účinnosti (dlouhodobě nad 85 %), nelze zaručit stoprocentní výsledek ve všech případech. Především je důležité BÝT ROZHODNUT/A s kouřením přestat. Případný neúspěch nezakládá právo na vrácení zaplacené částky za terapii.

Pokud by po prvním sezení chuť na kouření nepřestala, běžnou praxí je druhé opakované sezení, které je nabídnuto za 50% ceny prvního sezení pro zlepšení výsledku, to však většinou není třeba.

break
Back To Top