Skip to content

Zkušenosti s produkty z KP clinic na dětském táboře

Dětské tábory už několik let neodmyslitelně patří k mému létu. Vzhledem k mé profesi zdravotní sestry nejen vytvářím program pro děti, ale starám se i o jejich zdraví.

Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti. Před odjezdem si vždy přeji, aby se nikomu nic vážného nestalo a maximálně jsem vytahovala klíšťata a utírala slzičky když přijde stýskání po domově. Letos se mi mé přání téměř vyplnilo, mít na táboře zdravé děti.

Jedna z úsměvných „bolístek“ byl naražený nos při noční hře. Okamžitě jsme začali chladit, mazat Fytogelem Slaviton a lepit náplast Wutong proti bolesti. Nos díky tomu neotekl, modřina nebyla, zůstala jen  lehká bolest, která pomalu polevovala.
Podobnou terapii jsem nasadila i u obří boule na čele, která hyzdila obličejík slečny. Bouli jsem zase mazala Slavitonem a nalepila náplastí proti bolesti Wutong. Boule se do druhého dne úplně vstřebala a zbyl jen lehký modrý nádech.

Celý tábor byli děti v pořádném zápřahu, takže se dostavila i únava a z ní klasické bolení bříška. Naštěstí vždy zabralo pár kapek Drags Imunu. Ten vše vyřešil, buď bříško přestalo bolet nebo šel obsah žaludku rychle ven a bylo vyřešeno. Žádné dvoudenní polehávání.

V čisté přírodě se objevoval samozřejmě různý štípající hmyz. Ať už to byl komár, ovád, vosa či včela vše bylo rychle a bez otoku vyřešeno aloe Sprejem první pomoci, případně Audironem. V prvním týdnu si některé děti po večerech stýskaly a poplakávaly. Nasadila jsem krizové bachovy esence night a děti v klidu usnuly bez sebemenšího stresu.

 

 

Jsem ráda, že kromě klasického vybavení lékárničky mohu používat čistě přírodní preparáty (poradíme s výběrem v KP clinic), které rychle fungují a umožní tak dětem naplno si užít letní tábor.

Již opět plná sil na klienty, Jitka Petráková, DiS.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top