Skip to content

ZDROJE “ZBYTEČNOSTÍ V TĚLE” TOXINŮ

ZDROJE “ZBYTEČNOSTÍ V TĚLE” TOXINŮ pohledem Darkfield Mikroskopu
Příroda nám darovala výkonný samočistící systém. Ale někdy ani přirozené procesy nejsou schopné odolávat nátlaku moderní doby, což nemá zrovna nejlepší vliv na vnitřní stav organismu. Ten se potom projeví i na vnějším vzhledu člověka…

Abychom pomohli svému tělu zbavit se „zbytečností“ (toxinů, odpadních látek…), je vhodné provádět několikrát ročně cílenou očistu organismu.

Rychlým růstem civilizace zaplavili člověka nové, pro tělo neznáme toxiny, které dříve v přírodě neexistovaly!!! K dnešnímu dni existuje více než 4000 druhů toxinů (olovo, rtuť, kadmium, aflatoxiny, mykotoxiny, pesticidy, herbicidy, hliník a jiné…)

průmysl…

postřiky polí a jiné metody rozptylování toxických látek
Toxiny rozdělujeme do dvou typů:
1. Exotoxiny – do těla se dostávají z vnějšího prostředí. Jsou to škodlivé chemické látky přírodního původu.
2. Endotoxiny – látky vytvářené v těle v důsledku přirozeného metabolismu. Když jejich množství překročí přípustnou mez, kterou tělo přirozeně zvládá, začne být jedovaté samo pro sebe.
Škodlivé návyky, stres, špatné stravování, málo spánku, sedavý životní styl, špatný pitný režim, stres, agresivní prostředí, používání nekvalitní kosmetiky a čisticích prostředků – to vše pomáhá toxinům, aby se v těle udržely. Jejich dlouhodobé hromadění má za následek oslabení imunity, špatný zdravotní stav, snížení výkonu, únavu, bolesti hlavy, podrážděnost, a jiné…Důsledkem toho je i vzhled člověka unavený…

detoxikace a regenerace

Čím dříve začnete uvažovat o vnitřní „čistotě“, tím více svěží, hezčí, zdravější a mladší budete.

Analýza kapky krve v Darkfield Mikroskopu. To svítivé jsou již vyplavené toxické látky (těžké kovy-nelze říci které, to by určila akreditovaná laboratoř)
A právě i těmito „zbytečnostmi“ v těle se v KP clinic také věnujeme. Více informací o metodách www.kpclinic.cz
Back To Top