Skip to content

Účinný pomocník při zánětu močových cest

Infekce močových cest – „strašák“ každé druhé ženy!  Podle statistik postihne opakovaný zánět močových cest přibližně 20% žen a téměř polovina ženské populace jím onemocní alespoň 1x v životě.

Zánět močového měchýře v 85% případech způsobuje bakterie E-coli, ale nejen ta…Při diagnostice na biorezonančním lékařsky certifikovaném přístroji Bicom Optima většinou měříme i další bakterie a prvoky, kteří toto nepříjemné onemocnění způsobují. Díky cíleným terapiím a celkové podpoře dráhy močového měchýře se nám s klientkami daří dostat tuto nepříjemnost, ať už akutní nebo chronickou, rychle pod kontrolu!

Zánět močových cest se nejčastěji projevuje pálením či bolestí při močením. Bolest v podbřišku  a v akutní fázi se může objevit i krev v moči. Pokud opakovaně nezabírají antibiotika, rozhodně bych je vysadila a hledala celostní řešení – ne vždy je „síla“ širokospektrých antibiotik účinná a často i díky nim dochází k chronicitě!

Existuje mnoho doporučení…naší zkušeností však je individuální přístup a zjištění konkrétních příčin potíží –diagnostika a následná terapie na Bicom Optima. Hlídat pitný režim a teplo od nohou a ledvin, dále vynechat rafinovaný cukr, alkohol, mléčné výrobky a pšenici. Zařadit co nejvíce ovoce, zejména borůvek a brusinek (i v sušení formě), zeleninu, zakysané mléčné výrobky a probiotika.

Účinné látky v brusinkách – CRANBERRY OIL

Biologický účinek brusinek je připisován polyfenolům obsaženým se slupce a dužině plodu. Mezi klíčové účinné látky patří proanthokyanidiny, které zabraňují přilnutí bakterií na stěnu močových cest. Dále jsou brusinky bohatým zdrojem draslíku, hořčíku, vápníku, fosforu a vitamínu C a A.

Vhodná kombinace produktů na zánět močových cest

Synergické působení s Cranberry oil vykazují Probiosan Inovum nebo nejúčinnější probiotika Pro 12. Společně podporují imunitu a prohlubují účinky brusinky. Osvědčenou volbou je také Grepofit, který je účinný na široké spektrum infekcí. Dále se nám terapeuticky osvědčily bylinné vložky na zánět močových cest Jemná péče. K tomu pitný režim čistá voda a ledvinové čaje.

Chci se zbavit zánětů močových cest!

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top