Skip to content
„Ocitla jsem se v nemocnici s podezřením na embolii, což se nepotvrdilo, ale vyšetřením byl zjištěn zánět na plících, a byla mě postupně nitrožilně nasazena 4 antibiotika. Během 14 -ti dnů, které jsem v nemocnici na této léčbě strávila, se přesto můj zdravotní stav zhoršoval. Šířila se zánětlivá ložiska na plících, ledvinách, přidaly se kožní problémy, stále zvýšené teploty, střevní potíže a s tím spojený úbytek na váze….
Protože se mi situace zdála beznadějná i z toho důvodu, že se lékařům stále nedařilo určit příčiny nemoci, z nemocnice jsem odešla, a to přímo na KP clinic. Návštěvu mi totiž mezitím domluvila dcera, která už měla s KP clinic dobré zkušenosti. Byla jsem zde příjemně překvapena útulným prostředím a vstřícným a milým přístupem ze strany personálu.
Měření na přístroji Sensitiv Imago 530 prokázalo, že příčinou potíží je přemnožený vir cytomegalovirus (poznámka KP clinic: celkový rozvrat vnitřního prostředí, oslabení imunitního systému, jater a zatížení nejen viry…). Terapií na Plazmovém generátoru, doporučeným jídelníčkem a užíváním doplňků stravy, které jsem hlavně nemusela vzhledem ke svým zdravotním potížím nikde shánět se můj zdravotní stav začal zlepšovat. Stačily ještě tři návštěvy  (včetně terapie na BICOM Optima II.) a já jsem se zcela uzdravila, což potvrdily i kontrolní laboratorní rozbory i rentgeny.
Jsem nesmírně vděčná paní Romaně i paní Jitce za to, jak se dnes skvěle cítím, protože k tomu přispěly jak svými znalostmi tak i neskutečně milým přístupem. Lída“
Back To Top