Skip to content

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s alternativními přístupy užívané v KP clinic.

Jsem matkou dvou dětí ve věku 5 let a 2,5 roku. Jako celá řada dětí v tomto věku se kluci potýkají s běžnými infekcemi typu rýma, kašel apod.  Nejobtížnějším obdobím byl nástup staršího syna do mateřské školky, kdy se malý organismus začal potýkat s infekcemi všeho druhu a vypadalo to, že rýmu mají kluci v podstatě nepřetržitě od podzimu do jara. Zpětně vidím, že jsme první nápor bacilů zvládli ještě dobře, jelikož jsme v pravidelné péči v KP clinic. Díky užívání Aloe Vera gelu, vitamínů a Bachových esencí probíhaly všechny ty rýmičky tak nějak hladce a v pohodě. Myslím tím, že se nerozvinuly v záněty středouší, laryngitidy a záněty průdušek a podobně. Jinými slovy bez antibiotik.

Ovšem tato spolupráce začala dříve, než syn začal trénovat svůj a brášky imunitní systém. Bylo to v létě roku 2012. Můj prvorozený chlapeček (tehdy 2a půl roku), který byl od malička velmi spokojené dítě, se rázem změnil v hromádku ztrápeného a zoufalého kluka. Dostal střevní infekci a po dobu téměř 10-ti dnů měl deset i více stolic denně. Bylo vidět jak je mu zle a bolí ho bříško. Zpráva od pediatra zněla, má salmonelu, je třeba držet dietu a počkat až dojde k vyloučení bakterie.  Paní doktorka mi paradoxně velmi pomohla větou, že má v péči holčičku kojenou, která má salmonelu už půl roku a tvářila se, že vlastně zas tak o nic nejde. V ten okamžik něco ve mně řeklo tak to ne. Nebudu se přeci jenom koukat, jak můj syn se trápí a bolestí svírá na nočníčku. A tehdy poprvé jsem s ním navštívila KP clinic, kde mu na přístroji Sensitiv Imago 530 naměřily, že se jedná o úplavici. Následně „vyplasmovaly“ na plasmovém generátoru a do druhého dne jsem měla doma znovu to spokojené a bezstarostné dítě. Holky, díky vám.

Sama mám teď čerstvou zkušenost, kdy už mi moje tělo začalo dávat jasně najevo, že taky potřebuje péči. Delší dobu, jsem trpěla na svědění kůže, občasné vyrážky, které náhle přišly a potom rychle odešly.

U kožního lékaře jsem se dozvěděla, že v mém případě se nejedná o nic jiného než méně se mydlit a více se mazat krémem. Takže jsem odešla s informací, že mastička mě zachrání a hotovo. Jelikož mě alternativní přístupy vždy lákaly, připadaly mi komplexnější, logičtější a vhledem k tomu, že sama jsem zdravotník tak mi je jasné, že naše tělo funguje jako celek.  Takže mastičku jsem nekoupila a přemýšlela jak svému tělu ulevit. Bohužel nějakou dobu zůstalo u přemýšlení a dál jsem byla v „ kolotoči“ rodičovských povinností. Až nakonec se ozval signál dostatečně intenzivní a to v podobě týdenní bolesti břicha bez dalších příznaků. Byla jsem unavená jak kotě, křeče v bříšku a náladu pod psa. A opět pomohly holky z KP clinic, kdy se ukázalo, že mám namnožené bakterie Hellicobacter pylori a oslabené celé trávicí ústrojí. Musím říct, že úleva byla okamžitá po terapii na přístroji Sensitive Imago a následné doporučené léčbě. Teď momentálně mám detoxikační kůru a moc se na ni těším. Ještě jednou díky!

Back To Top