Skip to content

Jsem zdravotní laborantka, která celý život pracovala v laboratoři a zpracovávala infekční materiál a setkávala se s nemocnými pacienty. Tak , že není divu, že jsem pochytala i infekční agens do vlastního těla a často se stávalo, že onemocnění jsem přecházela. Posledních deset let jsem dokonce pracovala v imunologické laboratoři, kde jsem pomocí Elisa testů a konfirmačních testů Western Blot stanovovala protilátky proti různým bakteriím, virům a jiným patogenům.

Slýchávala jsem sice o různých alternativních metodách jejich stanovení, ale až tak mě nezaujaly do té doby dokud mi lékař nedokázal říci, proč mám napuchlé a bolestivé koleno, když vlastně biochemické i rentgenologické parametry jsou relativně v pořádku.
Od ledna 2013 jsem na doporučení známé začala užívat přírodní detoxikační produkty. Asi po třech měsících užívání a vyplavování všech škodlivin do krve se na daném koleně ještě vytvořil kožní problém, a to již byla doba, kdy jsem musela navštívit Vaši KP cliniku v Malešicích. Byla jsem nesmírně potěšena jak Vašim přátelským přijetím, tak profesionálním vystupováním, a ani na chvíli jsem nezapochybovala o správném postupu při zjišťování daného zdravotního problému. Byly mi naměřeny na Sensitivu Imago 530 i Darkfield microskopu obrovské zátěže viry, bakteriemi , těžkými kovy i velkými parazity. Pak následovala celá řada technik, jak vše z těla odstranit, tj.plasmováním, BRT a doporučením očisty jater, střev a celého organismu.
Dnes již koleno není nateklé ani bolestivé a jsem nesmírně ráda, že alternativní metody mi pomohly a že jsem se dostala právě k Vám. Nesmírně si Vás všech vážím, ráda se s Vámi setkávám jak na Vašich odborných setkáních tak i soukromě. Obdivuji, Vás Romanko, s jakou obrovskou chutí se pouštíte do různých nových technik a neustále hledáte nové a nové způsoby alternativní léčby.
Všechny Vás moc zdravím a těším se brzy na viděnou.

Back To Top