Skip to content

S KP Clinic jsem navázala kontakt díky tomu, že je možnost se s nimi a s jejich úžasnými přístroji setkat přímo v místě mého bydliště v Chlumci nad Cidlinou.
Loni touto dobou jsem absolvovala ANALÝZU z kapky krve, 2 měsíce potom co jsem zcela změnila životní styl, a to samozřejmě ke zdravému životnímu stylu. Zajímalo mě, jaké účinky to má na mé tělo. Už na 1.schůzce jsem se dozvěla mnoho cenných informací a rad. A letos (rok po přeorientování se na zdravý životní styl) mi je celkově dobře na duši i fyzicky, jen mě trápila stálá tvorba AFT, které se objevily vždy při nějaké zvýšené psychické zátěži (stres…).
Vzhledem k tomu, že jsem se už celkem naučila poslouchat své tělo, tak jsem věděla, že volá o pomoc. Tudíž jsem neváhala a zkontaktovala p. Romanu Pleskotovou s prosbou o pomoc. Domluvili jsme si termín na diagnostiku mého problému přístrojem Biosensitiv Imago (omlouvam se, zda komolím název)a do té doby mi byl velice ochotně doporučen produkt GREPOFIT jako 1.pomoc než se setkáme.
Diagnostika výše jmenovaným přístrojem mě dosti potěšila. Bylo zhodnoceno, že je vidět, že dbám o své zdraví a zdravý životní styl mi prospívá. Byla mi doporučena vzhledem k výsledkům diagnostiky ,,pouze“ očista jater a doporučen čaj(Ostropestřec) a Grepový olej. A musím uznat, že již po necelém týdnu užívání AFTY zmizely! (do grepového oleje jsme „nahráli“ cílenou informaci přes přístroj Sensitiv Imago 530 a tím zvýšily účinek!)
Můj další cíl s pomocí KP Klinic je se zbavit chemických léků zmírňující přiznaky alergie.
Tímto KP Clinic velice děkuji za pomoc a doporučuji všem, protože zdraví máme každý pouze jedno a měli bychom své tělo hýčkat a pečovat o něj ;-)
A omlouvám se za tento sloh, ale nešlo se stroze vyjádřit bez souvislostí.

Back To Top