Skip to content

KP clinic jsem navštívil o berlích s velkými bolestmi obou kolen  poprvé před půl rokem, kde se mi věnovali a našli i další příčiny mých problémů.

Analýza kapky krve při první návštěvě: vnitřní překyselení, chronické záněty, špatné prokysličení tkání, syndrom propustného střeva a mnoho jiného (dodatek od KP clinic)

Problémy s koleny jsem měl i díky nezdařilým operacím menisku. Už jsem myslel, že se z toho nedostanu. Rozhodl jsem se i pro alternativní způsob léčby a myslím, že jsem zde našel pomoc.

Začali se mi  věnovat   psychosomaticky. Nejprve jsem prošel kvalitní diagnostikou – absolvoval jsem  pozorování živé kapky krve a kompletní screening organismu,. kde se ukázalo, že v mém těle je problémů vice.

Dále se zaměřili na mé stravovací návyky a díky zjištěné alergii na lepek došlo k velké změně mého jídelníčku.

Na další kontrole cca za 2 měsíce (viz. foto níže) vykazovaly  výsledky v kapce krve velké zlepšení. Mimo to jsem absolvoval jinde i terapie pomocí pijavic, které pomohly odstraňovat velké otoky mých kolen.

Začal jsem si pomáhat i autopatií a díky p.Malé  jsem začal i meditovat- vyladit organismus po psychické stránce. Nyní chodím bez berlí , cítím se podstatně lépe . Vím, že má kolena mají fyzické poškození, ale takto s tím umím žít. p. Valeš

Klient absolvoval balíček Nastartuj svůj organismus a psychosomatika.

Back To Top