Skip to content

„Letos na jaře jsem nad svým kotníkem objevila klasiku: zarudlý pásek kůže téměř po celém obvodu nohy, štípanec, kolem kterého byl kruh bledší kůže. Delší dobu předtím mě bolelo rameno tak, že jsem se v noci budila bolestí, zlitá potem. Jako kdybych tam měla vražený rozžhavený hřebík. Měla jsem dojem, že mi „hnije“ kost i s kloubem, paži jsem téměř necítila. K tomu se po čase přidala bolest hlavy. Obraz borreliozy???

Začala jsem užívat homeopatika, masti, tinktury a kapky. Dostavilo se sice nějaké zlepšení, ale potíže přetrvávaly. Vydala jsem se tedy do oblíbeného Kápéčka na Bicom. Borrelie tam opravdu byly v množství větším než malém. Obdržela jsem terapii Bicomem ihned a kapky na užívání domů. Kapkami jsem zrovna nešetřila: do úst, do pití, natírala jsem jimi rameno i nohu. K tomu jsem i nadále užívala homeopatika.

Výsledek: Razantní zlepšení na sebe nechalo čekat asi týden, ale už po dvou dnech jsem cítila úlevu. Současnost: Skoro mě přestalo dloubat v rameni a spím jak dudek bez protivného pocení. Pruh na noze je už téměř neviditelný, bolesti hlavy ustaly okamžitě. A hlavně mám mnohem víc energie. To je moc a moc milý a nečekaný bonus.

Skvělý, skvělý, skvělý……. Rychle, s jistotou a bez ATB.

Romaně a Jitce mockrát děkuji a přeji mnoho stejně nadšených klientů jako jsem já 😊). Květa K. “

 

Back To Top