skip to Main Content
Co je vlastně parazit?

Parazitem je takový organismus, který cizopasí na hostiteli. Uvnitř našeho těla využívá ke svému životu naši energii, naše buňky, anebo potravu, kterou jsme požili.

Člověk je schopen být hostitelem více než stovky patogenní forem, od mikroskopických velikostí (viry, bakterie, plísně, měňavky…) až po velké parazity. Vždyť i veš dětská či klíště, jsou paraziti. Nevyskytují se jen ve střevech, jak si lidé mnohdy myslí, ale téměř v každé části těla.

Jsou – nejsou?

Někdo věří, že ANO, jiný si klepe na čelo, že v dnešním civilizovaném světě to přeci není možné…Je mnoho názorů na toto téma.

Jak je řešíme v KP clinic?

V KP clinic zastáváme teorii rovnováhy v organismu – tedy připravit vnitřní prostředí do takového stavu, aby nám nežádoucí patogen (vir, bakterie, plíseň i něco většího) neubližoval, ale hlavně, aby se nás vůbec nedržel!

Parazitické organismy tu byly, jsou a budou a je jen na nás, jestli jim dovolíme nad námi získat nadvládu a svou aktivitou nám „otravovat“ život a způsobovat zdravotní potíže.

Máte podezření na přítomnost patogenů ve vašem těle?

Nejprve je nutné zjistit jestli a jaké formy parazitických organismů váš organismus hostí….

„V letošním roce v lednu mě postihlo respirační onemocnění. V domnění, že ode mě brzy odejde, jsem si nastavila, pár programů na domácím zaperu. Zapper doma běžně používám a řeším s nimi běžné zdravotní potíže. Moje tělo na něj velmi dobře reaguje. Po absolvování několika programů přišla úleva, ale vyřešeno nebylo. Po krátké době mi bylo hůř a hůř a vše se vrátilo. Absolvovala jsem měření v KP clinic balíček Nastartuj svůj organismus. Především mě zaujal biorezonanční přístroj Sensitiv Imago 530. Zjišťuje příčiny a souvislosti zdravotních potíží, abych viděla, které „potvůrky“ mám „pobíjet“, jak a kde organismus posilovat. Společně s týmem KP clinic jsme nastavily kombinaci programů na Plazmovém generátoru RPZ14, který je silnější než zaper, který používám doma. Doporučily bylinné preparáty pro zvýšení účinků „plazmování“ a celkové podpory organismu. Vzhledem k mé oslabené imunitě nebylo úplně snadné se z těchto vracejících se potíží úplně dostat. Po třech měsících se mi opět vrací vitalita a potíže pomalu mizí. I svým pacientům doporučuji služby KP clinic. Nejdůležitější je prevence zdraví a poslouchat signály svého těla :-)“ MUDr. Kloučková

kp_clinic-292677
Back To Top