skip to Main Content
Rychlé, bezbolestné a individuální řešení akutního stavu přírodní cestou

„Skočil“ na Vás bacil? Pokud Vás nebo Vaše blízké trápí rýma, kašel, chřipka, jiné dýchací potíže, potíže s trávením, gynekologické potíže či jiné nepříjemnosti…
Rychle a účinně Vám poradíme, jak přírodní cestou odstranit příčiny potíží a pomoci svému tělu být opět fit a plnit každodenní povinnosti bez vyčerpání. 

PŘIJĎTE VČAS, NEŽ SE INFEKCE ROZJEDE…

CENOVĚ VÝHODNÝ BALÍČEK PRO DOSPĚLÉ I DĚTI:

  • Měření na Bicom Optima II. generace – zjištění akutních mikroorganismů v problematickém místě a v místech s ním souvisejících  + harmonizace postižené oblasti, podpora imunitního systému a detoxikačních cest
  • Plazmový generátor RPZ14 – cílená likvidace akutních patogenů – zvýhodněná cena v ten samý den měření 200,-/hod., 6,-/min.
  • popřípadě doporučíme přírodní doplňky stravy na podporu imunity a jiné

Nečekejte, až Vás infekce přemůže, reagujeme pružně a bacilů se nebojíme!

Chtěla bych poděkovat KP clinice za pomoc. Zvládla jsem chřipku bez antibiotik (poznámka KP clinic – ta by se na chřipku předepisovat neměla, jde o virové onemocnění). Po plazmě (poznámka-sezení na Plazmovém generátoru RPZ14) se mi velice hned druhý den ulevilo a bioinformační kapičky zabraly skvěle. Zbytečně jsem skoro týden doma trpěla. Příště vám volám okamžitě. Hned na měření objednávám maminku se sedmiletým synem a ráda využiju nabídku dospělý + dítě zdarma. Už se těšíme na výsledky! Ať se Vám daří!

Back To Top