Skip to content

Řešení zánětu močových cest

Zánět močových cest – nechtěný „společník“ něžného pohlaví. Podle statistik ženy trpí na tyto záněty 2x častěji než muži.

Příznaky jsou: časté močení doprovázené řezavou bolestí, křeče v dolní polovině břicha, krev v moči a teplota. Původci zánětu jsou bakterie, které se nejčastěji dostanou do močového měchýře ze střev, z pochvy a hráze přes močovou trubici.

Tradiční léčbou zánětu je podávání antibiotik, většinou i opakované a díky tomu dochází k postupné rezistenci bakterií na podávaná antibiotika. A když antibiotika nechcete nebo nepomáhají, zvolte raději řešení přírodní cestu – rády se Vám v KP clinic budeme věnovat a s opakovanými záněty zatočíme. Mimo jiné doporučujeme i používání vložek Jemná péče.

Snižují riziko infekce, zajišťují účinnou hygienickou ochranu, brání šíření bakterií a vzniku zánětu močových cest. Vlastnosti rostlinných extraktů obsažených ve vložkách pomáhají potlačení růstu patogenů, zmírňují pocit nepohodlí a urychlují proces hojení.

Vrchní vrstva vložek je vyrobena z přírodní netkané textilie, velmi měkké a jemné, která nedráždí citlivou pokožku. Vnitřní vrstva obsahuje fytonáplň s výtažky rostlin, které mají antiseptické, diuretické a analgetické vlastnosti.

Použití „Jemné péče“

Řešení zánětu močových cest a hemeroidů1 vložka denně do odeznění symptomů a pak ještě 3dny pro úplné doladění. Vše je ovšem hodně individuální.

Cena 48,-Kč/ks – zdá se Vám vysoká? Ale účinek stojí za to…kdo nezkusí, nezjistí…:) Zakoupit a informovat se můžete v obchůdku KP clinic.

Kontraindikace – těhotenství

Složení

Alunite – minerál, který je nazýván „křišťálem svěžesti“. Brání pomnožení bakterií, které způsobují zápach a vyvolávají rozvoj infekce.

Kaempferol – biologická účinná látka z rostlin (flavonoid), působí jako diuretikum a má protikřečové účinky.

Bornejský kafr – získává se z kmene kafrového stromu Dryobalanops Camphora, který roste v subtropickém pásmu Číny. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Angelica Dauricus – „ženský ženšen“ – používá se pro regeneraci organismu po porodu. Dále pro léčbu bolestivé menstruace a při bolestech v oblasti malé pánve. Má protikřečové, analgetické a močopudné účinky.

Sophora Japonica – vykazuje při vnějším použití silné baktericidní a protizánětlivé účinky.

Chryzantéma Indická – tato rostlina je po staletí využívána ve východní medicíně. Má antimikrobiální a protizánětlivé účinky.

Zimolez Japonský – obnovuje rovnováhu přirozené mikroflóry, působí diureticky a má protizánětlivý účinek.

Gardenia Jasminoides – používá se jako prostředek proti křečím a také jako diuretikum při onemocnění ledvin a močových cest.

Pampeliška lékařská – využívaná ke zmírnění zánětu a pro stimulaci lokální imunity.

„Bylinné vložky Jemná péče jsou mým nepostradatelným společníkem při cestování. Vozím je s sebou, dnes již pro jistotu. Na opakované záněty močových cest jsem trpěla skoro 5 let…stále dokola antibiotika, mastičky…nic nepomáhalo. V KP clinic mi terapeutky pomohly zastavit „antibiotický kolotoč“. Stále mám před sebou ještě kus cesty. Již znám několik příčin mých potíží a těm se nyní snažím vyhnout – čistím tělo i mysl! Děkuji za skvělou osobní péči.“ Petra T.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top