skip to Main Content

Posílení obranyschopnosti – nepodceňujte prevenci

V době, která nastala, se na nás v KP clinic obrací s žádostí o PREVENCI a RADY mnoho našich klientů, kterým jsme pomohli s mnoha zdravotními potížemi v průřezu 6let. 

Nepodceňujte situaci, ale zároveň zachovejte klid, protože STRES a STRACH, který máte především díky masivnímu působení médií, OSLABUJE IMUNITU

Proto cítím, že je vhodné nabídnout vám všem možnosti, které v KP clinic máme. Kdo mě zná, ví, že je pro mě velice důležité pomoci, když mám možnost. Rozhodně ale NEZARUČUJI, že výsledek bude u všech 100% efektivní, to jistě chápete.

Již nějaký čas v KP clinic intenzivně pracujeme s biorezonančním diagnostickým a terapeutickým přístrojem BICOM OPTIMA II. generace, který v sadě virů/plísní má ampulku CORONAVIRY (RNA viry, mimo jiné obsahuje i frekvence SARS)…tato ampulka zatím neobsahuje nový typ COVID19, ale výrobce firma Regumed (Německo) bude v nejbližší době zasílat ampulku novou, která bude obsahovat právě i frekvenci nového kmene…

Nicméně i původní ampulka CORONAVIRY je stále užitečná pro testování a terapie s novým koronavirem, protože mezi všemi kmeny existují frekvenční podobnosti (informace od firmy Regumed).

 

Nabízíme tyto možnosti POSÍLENÍ OBRANYSCHOPNOSTI – PREVENCE ZDRAVÍ:

  1. Metoda BICOM OPTIMA – diagnostika a následné cílené terapie na řešení vašich potíží, symptomů, celkovou harmonizaci organismu, podporu psychiky a zvýšení obranyschopnosti + možnost nahrání do čipu či bioinformačních kapek nejen celou terapii, ale navíc i OCHRANU PROTI CORONAVIRŮM + PODPORU VIROVÉ IMUNITY.              Více informací.
  2. Metoda BICOM OPTIMA – do bioinformačních kapek nahrajeme OCHRANU PROTI CORONAVIRŮM + PODPORU VIROVÉ IMUNITY. I pro vaše blízké. Cena pouze 50,- (za náklady na lahvičku a výrobu roztoku + event. poštovné 90,-)   

A jak to funguje?

Do čipu či kapiček se nahraje informace – frekvence z ampulky Coronaviry, která dá imunitnímu systému impuls, jak se bránit při setkání s infekčním původcem a nedávat mu prostor zabydlet se v těle. Vhodné je též zvyšovat imunitu, především tu virovou – lze právě terapiemi na Bicom Optima a také přírodními doplňky. 

  1. Doporučíme vám antivirové přírodní produkty i s dávkováním, které máme osobně i terapeuticky vyzkoušené – najdete na našem terapeutickém  e-shopu KPshop.

Prosíme klienty, aby nás nenavštěvovali s teplotou a kýcháním (PROGRAM PREVENCE JE JEN PRO ZDRAVÉ), pokud budete chtít poslat „ochranné kapky“ , nebo přírodní posílení imunity, tak si zavolejte 727 938 729 nebo napište, pošleme poštou. Děkujeme za pochopení. 

Dodržujte hygienická opatření:

  •  myjte si řádně ruce, desinfikujte je při kontaktu s klikami a nákupními vozíky
  •  nedotýkejte se zbytečně povrchů ve veřejné dopravě
  •  pokud možno nechoďte mezi větší množství lidí
  •  pokud se necítíte dobře, je potřeba kontaktovat hygienickou stanici a zůstat v karanténě
  •  jezte hodně ovoce a zeleniny, berte přírodní doplňky na podporu imunity
  •  dodržujte pitný režim a choďte na procházky do přírody
  •  nezapínejte televizi a nebuďte stále on-line – někdy méně znamená více :)

 

Za tým KP clinic

Ing. Romana Pleskotová

Majitelka, Poradce pro výživu a terapeutka.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top