Skip to content

Péče o pleť nejen pro „náctileté“

Příčinou akné je zvýšená tvorba kožního mazu, který společně s odumřelými buňkami kůže vede k pomnožení bakterií Propionibacterium acnes. To způsobí zánět mazových žlázek. Mezi další příčiny a rizikové faktory pro vznik akné patří hormonální výkyvy, ke kterým dochází hlavně v pubertě, a nevhodný životní styl. Když totiž bude tělo zdravější zevnitř, odvděčí se nám hezčí pokožkou navenek.

Doporučujeme se také vhodně postarat o játra, která patří k hlavním detoxikačním orgánům a jejich kondice se projeví nejčastěji právě na kůži. Většinou trápí akné především lidi, kteří prodělali infekční mononukleózu nebo jiné infekční onemocnění jater.

Péče o pleť přípravky řady Master Herb – nejen pro „náctileté“

akn-herb

Základní péče:

Pro každodenní péči, používat pravidelně ráno a večer

Čistící gel na akné + pleť. vodu na akné +gel na obličej na akné + čistící náplast na nos – jako bonus likvidace černých teček

Doplňující péče :

Pokud se již vytvořily jizvy, doporučuji přípravky, které výborně hojí:

Čistící maska na akné a jizvy a Krém na akné a jizvy. Případně Fytokorektor na zánětlivá ložiska – který je bezkonkurenční na „živé“ pupínky plné hnisu.

Více informací o produktech ZDE

Složení : Extrakt zimolezu, šalvěje, Aloe vera, panthenol

master%20herb

Pokud právě i Vy máte občas nebo stále potíže s akné a rádi byste řešili především příčinu, zavolejte mi či napište. Proberu s Vámi optimální postup na míru.

Věnuji se poradenství v oblasti vnější hygieny, pro 100% výsledek Vám cíleně poradíme s vnitřní detoxikací.

Je čas, začít se cítit skvěle :)

Romana Pleskotová

+420 605 082 896

romana@kpclinic.cz

www.kpclinic.cz

Back To Top