Skip to content

Nepravidelná menstruace či dlouhodobé vynechání

Nepravidelná menstruace či dlouhodobé problémy s „nemenstruováním“ trápí hodně dívek a žen. Hodně z vás na tím mávne rukou…ALE řešení je pro život ženy opravdu důležité!

A my ho v KP clinic pro Vás, milé ženy a dívky, máme! Při objednání do konce června 2018 máte možnost využít sleva 20% na balíček Ženské zdraví!

„Ráda by jsem se podělila s Vámi o problém, který jsme s dcerou (věk 15let) řešili, tak zhruba 1rok. Nepravidelná menstruace (klidně 90dní pauza) jsme řešili na gynekologii s paní doktorkou. No popravdě řečeno, aby se dcera cpala antikoncepcí už takhle malá, jsem nechtěla a lepší řešení doktorka neměla. Hledala jsem proto dál a v KP clinic jsem našla řešení, které nám zabralo:-). Je pravda, není to řešení na počkání, ale baštit přírodní kapičky místo prášku mi přišlo daleko lepší a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem opravdu moc spokojená a celkový diskrétní a profesionální přístup je zde na prvním místě. Moc moc děkuji všem v KP clinic za pomoc.“ (maminka Jana)

Nepravidelná menstruace

Častou příčinou nepravidelné menstruace je porucha rovnováhy produkce estrogenních hormonů a progesteronu. Úkolem těchto hormonů je právě regulace pravidelnosti menstruačního cyklu.

Poruchy menstruace ovšem mohou rovněž ukazovat na poruchy v pánevní oblasti, jako jsou myomy či endometrióza nebo zánětlivá onemocnění (ty určitě patří do rukou lékaře). Ovšem ze zkušenosti víme, že je ideální kombinovat západní medicínu s celostním přístupem k ženskému zdraví!

Úplné vynechání menstruace – amenorea

Amenorea může být také zapříčiněna hormonální nerovnováhou, stresem nebo stavem nazývaným anorexia nervosa (vzniklá cvičením nebo nadměrným hladověním). Řešením může být celková detoxikace organismu, zaměřená na hormonální systém a jeho vyladění přírodní cestou (doplňky stravy, bylinky, terapie na Sensitiv Imago 530, cíleně nastavené frekvence na Plazmovém generátoru). Dále úprava jídelníčku, především zajistit výživu pro buňky, aby v nich mohly probíhat regenerační procesy – hodně žen a dívek je dnes „podvyživených“ (nemají na sebe čas…). V neposlední řadě se s klientkami věnujeme otázce sebelásky a psychosomatického pohledu na danou problematiku.

Nepřehlížejte se a začněte vše řešit včas! Zavolejte a objednejte se 727 938 729.

 

Ing. Romana Pleskotová

Akreditovaný poradce pro výživu

 

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top