Skip to content

Nemoci A – Z: Arterioskleróza

Arterioskleróza neboli kornatění tepen je závažné onemocnění. Jeho příčinou je ukládání tukových látek, zejména cholesterolu a krevních sraženin na vnitřní straně cévy a tvorba tzv. arteriosklerotických plátů.

Tyto pláty vedou ke snížení elasticity cév a zhoršení průtoku krve, což ohrožuje okysličování tělesných orgánů. Nepružné cévy pak špatně regulují krevní tlak.

Podle lokalizace postižení cév se onemocnění projevuje jako infarkt myokardumozková mrtvice, nedokrvení končetin, ale i zapomínání, hučení v uších a vysoký krevní tlak.

Kornatění tepen způsobuje zejména špatný životní styl a velké množství ztužených tuků ve stravě. Často si ani neuvědomujeme, kolik skrytého tuku sníme.

Velké množství tuku je obsaženo v uzeninách, salátech s majonézou, zákuscích, sladkých sušenkách, ale i v různých rádoby zdravých müsli tyčinkách ochucených polevou – ta je z velké části tvořená právě ztuženým rostlinným tukem.

Druhou velmi nebezpečnou látkou ve stravě, která má vliv na vznik ateriosklerózy je cukr přidávaný do potravin. Omezením sladkostí a celkově přislazování budete chránit nejen své cévy, ale i celkové zdraví.

K rozvoji arteriosklerózy přispívá velkou měrou i kouřenístres a málo pohybu. Při léčbě je tedy vždy potřeba v první řadě upravit životní styl a jídelníček.

JAK ŘEŠÍME ARTERIOSKLERÓZU V KP CLINIC: 

Nejčastější příčiny, které měříme na našich přístrojích (Sensitiv Imago 530, Bicom OptimaAnalýza kapky krve):

  • nerovnováhu kyselin a zásad (metoda Bicom, Analýza kapky krve…) – tzv. překyselení organismu, sklon k zánětům a také zvýšené tuky – lipidy v krevní plazmě
  • oslabení krevního oběhu (možný i přetlak) – zvýšené množství toxických látek a chemikálií….
  • porucha vylučování střev, jater a žlučníku, je potřeba nastartovat detoxikační procesy, pročistit organismus – upravit jídelníček – snížit především živočišné bílkoviny…
  • zvýšené působení oxidativního stresu na organismus

Pohled očima psychosomatiky:

  • Jedná se o člověka, který bojuje sám se sebou – vnitřní konflikt. Mnohdy je to spojeno s tvrdohlavostí.
  • Je potřeba upravit životní styl a otevřít srdce. Změnit emoční nastavení.
  • Zaměřujeme se na práci se srdeční čakrou, řešíme změnu emočního nastavení  a také provádíme meditační techniky.

Každému klientovi sestavíme individuální plán detoxikace a regenerace těla, který vede k celkové harmonizaci organismu, a především k řešení příčin potíží  fyzického i duševního těla!

DOPORUČUJEME:

Měření na biorezonanci BICOM OPTIMA a následné frekvenční kompenzace, které vedou k samoregulaci a zmírnění či odstranění příčin potíží.

MEDITACE NA DOMA

ENERGETICKÉ TERAPIE se zaměření na ozdravení srdeční čakry a jiné…

KAPKA KRVE A METABOLICKÉ MĚŘENÍ – analýza stavu vnitřního prostředí a výživy

CHCI SE PORADIT, jakou službu zvolit – volejte 727 938 729.

VIDEO – ARTERIOSKLERÓZA

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top