Skip to content

Nemoci A-Z: Akné

Akné – zánětlivé kožní onemocnění 

Chronické onemocnění kůže vznikající uzávěrem mazových žláz a následně jejich zánětem. Nejčastější výskyt tohoto onemocnění zaznamenáváme v období puberty, kdy dochází ke zvýšené hormonální aktivitě a tím ke stimulaci funkce mazových žláz. V pozdějším věku může akné vyvolat hormonální dysbalance, ale i přemíra stresu a také nevhodná strava, která překyselí organismus. Ten se pak snaží nečistot zbavit prostřednictvím kůže, čímž dochází k ucpávání mazových žláz a jejich následnému zanícení. Vliv stravy na výskyt akné se projevuje v každém věku.

 

Poradíme vám nejen s vnitřní očistou, ale i s používáním kvalitní kosmetiky, která podpoří eliminaci akné na obličeji – napište nám do on-line poradny na info@kpclinic.cz.

JAK ŘEŠÍME AKNÉ V KP CLINIC: 

Nejčastější příčiny, které měříme na našich přístrojích (Sensitiv Imago 530, Bicom Optima, Analýza kapky krve):

 • Hormonální nerovnováhu – oslabení, nedostatek konkrétních hormonů
 • Překyselení vnitřního prostředí, sklon k zánětům…
 • Přetlak v játrech a žlučníku – energetické blokády, zanesení toxiny, parazity…
 • Přetlak na kůži – porucha vylučování…
 • Zvýšené množství toxických látek a plísní v krevním řečišti
 • Poruchu vylučování střev, popřípadě lymfy
 • Bakteriální zatížení na kůži – bakterie způsobující akné, záněty na kůži…
 • Zvýšené působení stresu na organismus…
 • Špatná strava – nadměrný přísun jednoduchých sacharidů, prázdné kalorie…

 

Pohled očima psychosomatiky:

 • Duchovní úhel pohledu – neláska
 • Nedbáme o sebe vnitřně
 • Je potřeba pracovat se sebevědomím

Každému klientovi sestavíme individuální plán detoxikace a regenerace těla, který vede k celkové harmonizaci organismu, a především k řešení příčin potíží  fyzického i duševního těla!

Pro řešení příčin potíží DOPORUČUJEME:

Analýza kapky krve a metabolické měření – pozorování živé kapky krve a krevních kompotentů, stav vnitřního prostředí a výživové poradenství s metabolickým měřením stavu tuku, svalové hmoty a vody v těle…

 

Hormonální vyladění – metoda Bicom Optima II. generace – měření hormonální hladiny, oslabení a přetlaků a celkové harmonizování organismu dle Tradiční čínské medicíny. Zprůchodnění energetického toku v těle a aktivace samo-detoxikace a regenerace.

Terapie ozdravení vnitřního dítěte – nechat ho vyrůst – meditační nahrávka, kterou si můžete pouštět do ucha tím ladit a nechat vyrůst své vnitřní dítě. Ukázka ZDE.

Individuální meditační terapie – individuální psychosomatické poradenství, energetická terapie a řešení potíží na psychické – duchovní úrovni.

 CHCI SE PORADIT, jakou službu zvolit – volejte 727 938 729.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   PŘEHRÁT VIDEO – Analýza kapky krve

VIDEO – AKNÉ

V případě zájmu o konkrétní přírodní doplňky stravy či kosmetiku se můžete inspirovat na našem terapeutickém e-shopu KP SHOP nebo nás kontaktujte na info@kpclinic.czBUDEME SE VÁM EMPATICKY VĚNOVAT!

Věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ…

 

Za tým KP clinic

Ing. Romana Pleskotová

www.kpclinic.cz

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top