Skip to content

Myslíte si také: „Mě se detoxikace netýká…“

Vždyť se stravuji vyváženě a pestře, pravidelně piji čistou vodu, sportuji, snažím se i odpočívat a myslet pozitivně, preventivně pečuji o své tělo v průběhu roku, dodržuji zásady očisty organismu dle ročních období, nejsem ani často nachlazená či nemocná…

A přesto se jednoho dne začnete cítit vyčerpaná, unavená, svědí vás celé tělo a máte suchou pokožku (jak to, když o ni pečuji…?), vyskakuje Vám akné (není to jen hormonální záležitost), jste podrážděná, vypadávají vám vlasy

2366954-img-zena-stres-vycerpani-uceni-nervy

Reakce okolí je většinou: „To je přeci normální!“ Vždyť pracuješ, staráš se o děti a ostatní lidi…Já říkám: „NENÍ!“ Umím vnímat a poslouchat své tělo a vím, že NĚCO není v rovnováze. O to více mě mé tělo upozorní.

Tímto svým příběhem bych se Vám ráda přiblížila a ukázala na fakt, že i terapeuti jsou jen lidé, kteří také potřebují pečovat o své tělo a cíleně ho detoxikovat. Mám oblíbené rčení: „Kovářova kobyla chodí bosa…“ :) Tedy JÁ jsem sebe, přes práci a pomoc ostatním lidem, nějakou chvíli detoxikačně zanedbávala.

A tak jsem si po dlouhé době udělala Analýzu kapky krve a nestačila jsem se divit. Hned jsem dostala odpověď na otázku, proč se cítím, tak jak se cítím. Moje krvinky špatně roznáší kyslík, živiny a mají sníženou schopnost odvádět odpadní látky. Jsou spojené jako housenky a plouží se krevním řečištěm, jen aby se neřeklo…těch pár, co nejsou spojené, jsou krásně kulaté, mají pevný obal (zakládám si na Omega3, které jsou velmi důležité)…PROČ tedy? Aha, už je mi to jasné. V mojí krvi je nadměrné množství toxických látek (neumím určit, které konkrétně – to umí zjistit biorezonance Sensitiv Imago 530), ale vím, že do krve prostě nepatří. Když tam jsou, způsobují právě takovéto symptomy. Toxické látky vytěsňují minerály ze tkání, tedy tělo je plně nevyužije – a proto mi začaly vypadávat vlasy – jsem demineralizovaná…moje vnitřní prostředí volá o pomoc. Toxiny tělo vyvádí kůží a játra by si také zasloužila regeneraci…

r11

Jak je to možné? Jak jsem se „kontaminovala“? Žijeme ve 21. století, kromě stresu, který je významným spouštěčem nepříjemných symptomů, jsme vystaveni neustálému působením toxických látek.

Toxiny jsou látky, které poškozují buňky. Tvoří se v těle při metabolismu anebo se dostávají do těla vnějším prostředí! Škodliviny, které dýcháme nebo přijímáme v potravě či je pijeme, pronikají do krevního oběhu, přetěžují játra a ledviny a nakonec se usazují hluboko ve tkáních orgánů.

K toxinům řadíme:

  • odpadní látky při metabolismu – vznikají při trávení, nemoci či poraněnítoxic-28714_960_720
  • chemikálie a škodlivé látky ve vzduchu, v půdě a vodě
  • znečištěná voda a konzumované potraviny
  • mikroorganismy – jejichž toxické látky mohou kolovat v krvi a vyvolává nepříznivou imunitní reakci a alergie
  • těžké kovy (olovo, rtuť, hliník…)
  • elektromagnetický smog
  • mentální toxiny – vznikající stresem a negativním myšlením

Detoxikace patří k hlavním metodám odstraňující těžké kovy. Tedy i já jsem si nasadila detoxikační kůru od toxinů, které mi kolují v krvi. Pokud nebudou vyvedeny včas, tak se po nějaké době usadí do tkání orgánů a začnou vytvářet zánět a oslabovat přirozené regenerací pochody organismu.

Tímto článkem bych ráda upozornila na fakt, že DETOXIKACE-VNITŘNÍ HYGIENA organismu je proces, který NIKDY NEKONČÍ. Stejně tak jako se nepřestanete sprchovat, čistit si zuby, holit se, mýt si vlasy, stříhat si nehty a mazat svá těla a obličeje krémy.

shutterstock_105118325

Tak a teď si říkáte: „To je zajímavé, zní to logicky.“ „Třeba bych cestou cílené detoxikace vyřešil/la i své dlouhodobé chronické potíže.“ „Možná, že by mě taková Analýza z kapky krve také pomohla objasnit, PROČ se cítím, tak jak se cítím?“ Nebo naopak: „Vysmějete se mi a budete si myslet své.“

Vše je v pořádku, právo na svobodné vyjádření máme všichni. Ti z vás, které jsem svým článkem oslovila, neváhejte a zavolejte mi +420 727 938 729, budu se Vám velmi ráda osobně věnovat a naučím vás poslouchat své tělo:)

S úctou ke svému tělu

Romana Pleskotová

www.kpclinic.cz

Back To Top