Skip to content

KP clinic v novém – předvánoční setkání

Dovolte mi, abych Vás pozvala na Den otevřených dveří v KP clinic s doprovodným programem, který bude probíhat celý den. Představíme Vám KP clinic v novém kabátě a nově otevřenou prodejnu zdravé výživy a detoxikace KP shop.

Zvolili jsme magické datum 1.prosince 2016 9:00 – 18:00 hodin

V tento čas na nás jistě dýchne kouzelná předvánoční atmosféra. Přijďte si tento den zpříjemnit do KP clinic v Malešicích. Čeká Vás pestrý program s večerním překvapením v podobě VEČERA S BUBNY – kdy na vlastní ruce zažijete neobvyklý zážitek z hudby a společně jistě vytvoříme harmonické dílo.

Dále pro Vás po celý den připravujeme:darky

  • ochutnávky v nové prodejně KP shop
  • workshop kosmetiky TianDe
  • vánoční servis
  • představení našich služeb

18:00 – 20:00 hodin VEČER S BUBNYadamovy-bubny17

Bubnování je zábavná a zároveň vysoce efektivní metoda, kterou hravě zvládne každý. Každý účastník obdrží svůj buben a skrze specializovaná cvičení bude spolu s ostatními vytvářet ohromující rytmy. Doporučujeme přivézt s sebou partnera, kamarádku…

Pod vedením zkušeného drum-faciliátora Jiřího Adama dochází při tomto jedinečném bubnovacím zážitku ke sladění levé a pravé mozkové hemisféry, což má za následek plynulejší komunikaci, probouzení potenciálu, snadnější zpracovávání informací a rozvoj kreativního myšlení.

Dalšími benefity jsou odbourání stresu, prevence syndromu vyhoření a zaručené uvolnění, které obnoví sílu a chuť do „života“.

Své místo si závazně rezervuje přímo v KP clinic v Malešicích, telefonicky na +420 727 938 729 nebo mailem info@kpclinic.cz .

Vstupné na Večer s bubny je pouhých 190,- Více informací na www.adamovybubny.cz

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Za tým KP clinic

Romana Pleskotová

www.kpclinic.cz

Back To Top