Skip to content

Komplexní poradenství v oblasti zdraví s Elen Malou

Pokračujeme ve spolupráci ze závěru loňského roku!

ELEN MALÁ BUDE OPĚT V PRAZE V KP CLINIC!

V závěru loňského roku se podařilo zorganizovat tři konzultační dny s Elen Malou v Praze. Tato kapacita byla rozebrána během 2 dnů. Nyní tedy pokračuje započatá spolupráce dalším termínem, který bude sloužit jak pro provedení kontrol pro klienty z loňského roku, tak pro klienty nové.

Jak již víte, Elen Malá Vám při osobní konzultaci odhalí pohled na Vaše zdraví a napoví jak o něj správně pečovat. Její nejsou „jen“ výživovým poradenstvím, neaplikuje „tabulkové“ metody pro stanovení stravy.

Snaží se o komplexní poznání každého jedince, uvědomuje si zásadní vliv psychosomatiky pro zdravý a šťastný život každého člověka, využívá i poznatky vědců v oblasti metafyziky apod.

Jsou připraveny tři typy konzultace:

I. Osobní konzultace s diagnostikou s Elen Malou a vyšetřením Kapky krve v Darkfield Microskopu 2.100,-/hodinu

II. Typ I + měření na biorezonančním přístoji Sensitiv Imago 530 (vhodné pro chronické zdravotní potíže) 3.600,-/2 hodiny 

Individuálně je možno dohodnout osobní tříhodinovou konzultaci s detailnějším rozborem životního stylu vč. stravovacích návyků a doporučení.

Více informací o práci a zkušenostech Elen Malé ZDE.

ZAREZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN VČAS S ohledem na vytížení Elen Malé můžeme v tuto chvíli nabídnout pouze jediný termín a to 19.1.2017. Z tohoto důvodu doporučujeme rychlou rezervaci termínu. V případě zájmu proveďte rezervaci na info@dline-fit.cz

www.kpclinic.cz

Back To Top