Skip to content

Jarní alergie se blíží…

Kvetoucí stromy, trávy, pyl jarních květin – zkrátka vůně jara a sluníčka. Kdo by se netěšil na jaro? Avšak ALERGICI jaro nevítají s takovým nadšením. Již nyní si dělají zásoby kapesníků a nakupují ne vždy účinné přípravky…V KP clinic vám poradíme jak jarní alergie přežít a ve většině případů se jich i zbavit :) 

Alergie je přehnaná reakce imunitního systému na látky, se kterými se běžně setkáváme. Nejčastěji je vyvolána pylem z kvetoucích rostlin. Projevuje se nejčastěji rýmou, oteklýma očima, kýcháním, pocity svědění a pálení v nose i v krku. Při analýze KAPKY KRVE často u alergiků pozorujeme zvýšené množství toxických látek v krvi, které také matou imunitní systém…

 

Jak alergii léčit?

Alergie je především způsob reakce těla, které se touto cestou brání nějakému konkrétnímu podnětu. Podaří-li se ho NAJÍT A ODSTRANIT, zmizí i alergie. Hodně se v případech alergií opomíjí oslabená a zablokovaná játra či zanesené střevo…a právě i zde může být „zakopaný pes“…

Pro obranyschopnost sliznic proti alergenům máme účinné přípravky Peralgin a See Berry oil!

Většina lidí, postižených některým typem alergických reakcí, ale věnuje mnohem více energie a času shánění léků než pátrání po tom, PROČ se organismus rozhodl takto hystericky reagovat.

PROČ se můj organismus rozhodl hystericky reagovat na alergeny? Zjistit to můžete díky kombinaci celostních metod NASTARTUJ SVŮJ ORGANISMUS.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top