Skip to content

Jak vrátit lesk do dětských očí

Snad pro každého rodiče je nesnesitelné vidět „trpět“ vlastní dítě a jen bezmocně přihlížet, jaká nemoc se zase o mojí lásku pokouší! Jejich lesklá očka zesmutní a nám to „trhá srdce…Poradíme Vám, jak jim pomoci zvládat běžné dětské bolístky s úsměvem :) Ty vážnější patří určitě nejdříve do rukou lékaře…

Dětské klienty vítáme v KP clinic vždy rády. Práce s nimi je velmi dynamická a mnohdy úsměvná. Asi nejčastějšími problémy, proč k nám maminky se svými dětmi přijdou, jsou neustálé rýmy-zelené nudle, kašle, ekzémy, bolesti bříška-trávicí potíže, strachy a případně opakující se podávání antibiotik – tedy časté infekce.

Vzhledem k tomu, že nás navštěvují převážně děti předškolního věku, máme určitou představu, které bacily se v kolektivu točí. Dost často se nám ukazují roupy, rotaviry a bakterie Kingella Kinge (pro dětský věk je její přítomnost fyziologická ale nesmí se příliš zaktivizovat). Dále zátěž Streptokoky a Adenoviry. U dětí, které často trpí na rýmy a kašle, biorezonanční přístroj Sensitiv Imago 530, ukazuje, mimo jiného, oslabení sleziny a případně jater. Snažíme se tyto důležité orgány posílit a tím pomoci celému imunitnímu systému.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhodou dětského organismu je obrovská schopnost regenerace, která umožňuje potíže rychle vyřešit. Kolikrát stačí lehce tělo pošťouchnout k efektivnější detoxikaci a imunitní systém se „nahodí“ sám…třeba jako u Elišky.

„Jsem maminka pětileté Elišky. Eliška trpí častými infekcemi horních a dolních cest dýchacích. Lékaři jí zjistili vodu ve středním uchu a také doporučovali odnětí nosních mandlí. V KP clinic zjistili velkou zátěž viry a bakteriemi, s kterou si imunitní systém neuměl poradit. Nastavili nám terapii, která Elišku posílila a zároveň pomohla zničit bacily. Nyní jsme bez větších potíží a Eliška může chodit do školky a hrát si s dětmi.“ Eliška 5 let

Pro děti používáme zvláště šetrné přírodní produkty a další terapie, které jsou přesně cílené na potíže a zároveň nezatěžují dětský organismus. Více informací Vám rády poskytneme při osobní konzultaci v KP clinic.

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top