Skip to content

Jak si má moderní žena udržet své zdraví?

Zdraví ženy – to je aktivní život, mládí a krása, kreativita a energie, možnost zhluboka naplno dýchat a procítit každý okamžik :) Zdraví je kapitál, díky kterému můžeme dosáhnout jakéhokoliv cíle.

Beautiful young woman jumping on a green meadow with a colored tissue

Především je vhodné myslet na rovnováhu organismu – tedy pohlížet na své tělo komplexně. Hlavním odlišností východní medicíny od té západní spočívá v tom, že východní medicína pohlíží na člověka jako součást přírody, celku. Odtud pak pramení komplexní (holistický) přístup k problematice zdraví. Nesnažit se léčit jen jeden orgán či nemoc, ale zkoumat stav celého organismu. Zkoumat vnitřní vztahy a působit tak na samotnou příčinu onemocnění, nikoliv jen potlačovat důsledky nerovnováhy!

Proč aromaterapeutické účinky vložek TianDe?

Aromaterapeutické účinky vložek z programu Ženského zdraví jsou zajištěny díky unikátní kombinaci bylin, jejíž patentovaná formule je přísně chráněna farmakology v Číně.

bylinovevlozkytiande

Čínští léčitelé považují pohlavní orgány za kořeny života, které jsou propojeny se všemi ostatními orgány a žlázami. Oblast rozkroku představuje komplexní mechanismus, který funguje jako „čerpadlo“ a umožňuje životní energii, aby se buď hromadila v těle, nebo aby z něho „vytékala“.

Léčivé složky čínských bylin ve vložkách TianDe aktivně působí na sliznice vnějších pohlavních orgánů a přispívají tak k normalizaci flóry, odstranění nepohodlí, podráždění a zápachu. Mimochodem, věděly jste, že vstřebávání aktivních látek přes sliznice je intenzivnější než přes pokožku v jakékoliv části lidského těla? Je to proto, že sliznice jsou bohatě prokrvené a obsahují velký počet lymfatických cév a citlivých nervových uzlů.

Vložky TianDe:

  • představují především suchý bylinný zábal1
  • vysoce kvalitní hygienické prostředky (bez chemie)
  • jejich povrch se skládá z čisté přírodní bavlny
  • mají nejvyšší míru absorpce vody – tedy zabraňují podráždění, pálení a svědění

 

Mají na organismus dvojí účinek – za prvé působí jako prostředek aromaterapie a fototerapie (opravdu nádherně voní) a za druhé – jako prostředek energoterapie.

Energoterapeutické působení vložek TianDe

Vložky působí na organismus ve více úrovních. Pracují především na energetické a informační úrovni díky silnému náboji přírodní energie, kterou vyzařují léčivé byliny, a ovlivňují tak aktivní body, které jsou umístění v zóně rozkroku. Bioaktivní vložky mají vliv na stav celého organismu, protože podporují rovnoměrný tok životní energie a tím mají pozitivní vliv na celé ženské tělo.

Jak objednat?

ebook_vlozky_ver1Pokud pocítíte touhu vyzkoušet BYLINNÉ VLOŽKY volejte. Pokud byste ráda získala detailnější informace o bylinných vložkách, stáhněte si na webu www.kpclinic.cz ebook ZDARMA Proč používat bylinné vložky TianDe. Moc ráda Vám vše vysvětlím, a protože jsem také detoxikační a výživový terapeut, pomůžu Vám i s individuálním efektivním nastavením řešení příčin Vašich zdravotních potíží.

S úctou k ženám

Romana Pleskotová

605 082 896

www.kpclinic.cz

Back To Top