Skip to content

Harmonizační karafa na vodu

Za mnoha běžnými zdravotními problémy stojí trvalá dehydratace organismu – tu pravidelně vidíme při analýze Kapky krve „pod lupou“, kdy většina klientů podceňuje pitný režim „čistou“ vodou. Pijete dostatečné množství „čisté“ vody?

Struktura vody a paměť 

Většina z nás pije vodu z kohoutku – ta má jeden zásadní problém – deformovanou strukturu! Voda má schopnost měnit svou strukturu a ukládat v sobě informace (metoda fotografování krystalů vody M.Emota).

Informační a energetická kvalita vody, je během několika minut pobytu v karafě zharmonizována. 

HARMONIZAČNÍ KARAFA 

Slaďuje v sobě prvky měnící informaci paměti vody. Je to harmonizující tvar podle Fibonacciho posloupnosti a působení orgonitu. Ten můžeme laicky nazvat jako „čistič energií“ Energie zón mají nízkou vibraci. Orgonit ji dokáže zvýšit, a tím eliminovat. Orgonit chrání své okolí včetně vody v karafě před vlivem elektrosmogu a geopatogenních zón.

Energetické body – čakry

Voda upravení Harmonizační karafou příznivě působí na základné energetické body – čakry. Barvy jednotlivých vrstev orgonitu zahrnují celou barevnou škálu od červené – kořenové čakry až po fialovou -korunní barvu čakry.

 

 

Karafa je vyrobena v českých sklárnách, každý kus je originál. Je kombinací decentního vzhledu a vysoké účinnosti. Součástí balení je praktická dřevěná zátka, objem karafy je 1,4 litru.

OBJEDNEJTE v našem e-shopu a vyzvedněte v kamenné prodejně KP clinic v Praze Malešicích nebo Vám ji pošleme poštou!

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top