Skip to content

GOJI – ochrana proti volným radikálům

Plody kustovnice čínské obsahují nebývale vysoké množství prospěšných látek, především antioxidantů, které pomáhají chránit naše buňky před působením škodlivých volných radikálů.

volne_radikaly_v_tele

Antioxidanty a jiné prospěšné látky jsou hlavně pro nás, západní obyvatelstvo, velice důležité, neboť je většinu v běžně dostupných potravinách neutralizujeme během tepelné úpravy. Produkty z Goji tyto látky do těla přinášejí v neředěné přírodní formě. Tedy velmi vhodná prevence!

Preventivně stačí pravidelně užívat 25 ml denně, pokud již máte delší dobu zdravotní potíže, je vhodné přijít do KP clinic na Komplexní analýzu organismu, kde Vám pak individuálně poradíme, kolik ml GOJI je pro Vás vhodné.

IMG_1235

Schopnost těchto látek pohlcovat volné radikály je možné vyjádřit jednotkou ORAC (oxygen radical absorbance capacity). Jeden litr šťávy GOJI Original obsahuje téměř 60 000 ORAC. Až daleko za GOJI najdeme v žebříčku známé a běžné potraviny, jako jsou pomeranče, zelí, brokolici, jablka, špenát, květák, olivový olej a další. U velké většiny z nich ještě dochází k poklesu této hodnoty během jejich úpravy.

ORAC

Ani první zprávy o GOJI v dobách před naším letopočtem, ani dnešní supermoderní vědecké výzkumy nezaznamenaly jediný škodlivý účinek při její konzumaci. Díky složení je Goji nazývána super ovocem. Už konzumací malé dávky bobulí kustovnice čínské dostatečně pokryjeme denní výživovou a ochrannou dávku látek nezbytných pro život každého z nás.

ORAC

ORAC je standardizovaný test ministerstva zemědělství Spojených států amerických, určený k měření účinků antioxidantů v potravinách. Antioxidanty lidské tělo chrání před oxidačním stresem. Při oxidačním stresu dochází v těle k uvolňování velkého množství radikálů, což způsobuje poškozování tělesných struktur a v konečném důsledku vede až k onkologickým onemocněním. Schopnost antioxidantů pohlcovat volné radikály se vyjadřuje pomocí jednotky ORAC (oxygen radical absorbance capacity).

Oxidativní stres pozorujeme v KP clinic

Při Analýze kapky krve v temném poli Darkfield Mikroskopu velmi často s klienty pozorujeme právě působení volných radikálů na červené krvinky. Stávají se z nich „duchové“, kdy červená krvinka právě působením volných radikálů ztrácí svoji funkci nosit kyslík, živiny a odvádět z těla odpadní látky…

Zdravá krev3_29

obr. 1 Zdravá krev                                                                                          obr. 2 Oxidativní stres

Chcete-li i Vy začít užívat tuto nejzdravější rostlinu na světě, objednejte si GOJI aneb kustovnici čínskou právě zde.
Back To Top