Skip to content

Dva dny s klienty v Chlumci nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou je město mého srdce…jsem chlumecká rodačka, i když žiji v Praze.

Od mala jsem v tu trávila s rodiči každý volný víkend a prázdniny, jako dospívající jsem v okolí Chlumce chodila na diskotéky a zažívala dobrodružství, na které se jen tak nezapomíná…Dodnes mám v Chlumci dobré přátelé, se kterými se velmi ráda setkávám :) Pochází odtud i můj manžel a koloběh víkendů a trávení volného času se opakuje, jen jsem v pozici maminky dvou dětí.

S Chlumcem je spojená i moje pracovní aktivita se svým poradenským centrem KP clinic. Již několik měsíců provozuji terapeutickou praxi v prodejně zdravé výživy Naturalife. Děkuji Kristině Černohlávkové a Stáně Ulrichové za tuto možnost. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznal :)

Vanesko, jsi moc šikovná holčička a společně s mamkou bojujete statečně!

A nám je ctí, že se o tebe můžeme „starat“ a pomáhat jak umíme. Výsledky jsou za ty roky již znát, i když to jde pomalu…ale stále věříme, že se budeš neustále zlepšovat. Připravujeme pro tebe další program a děkujeme za důvěru :) (Vaneska trpí nemocí motýlích křídel)

Děkuji všem klientům z Chlumce a okolí, kteří přišli na Komplexní analýzu organismu nebo na Analýzu kapky krve a zajímají se o to, jak mohou preventivně přírodní cestou pečovat o své tělo.

Fotky z lednové akce mluví za vše. My se s Jitkou těšíme na další akční dny s Vámi :)

Nestíhala jsem fotit všechny, Vaše

Romana Pleskotová

www.kpclinic.cz

 

Back To Top