Skip to content

Bolest hlavy

Bolest hlavy zažil alespoň jedenkrát v životě každý z nás. Jestliže je bolest snesitelná, přejde a nevrací se, je to v pořádku. Pokud však bolest hlavy ovlivňuje náš život pravidelně, omezuje běžnou denní aktivitu, a trvá dlouho, je potřeba začít hledat její příčinu.

S ŘEŠENÍM PŘÍČINY Vám v KP clinic pomůžemeco musím udělat?

Jakákoliv bolest nás vždy varuje, že v našem těle není něco v pořádku. Zdrojem bolesti hlavy bývají krční páteř, obaly mozku, oči, zuby, sliznice, svaly a další tkáně v oblasti hlavy a krku, které jsou velice dobře propleteny citlivými nervovými vlákny.

Možné příčiny z pohledu alternativní medicíny

V KP clinic se často setkáváme s klienty, kteří popisují jako jeden ze symptomů, který je trápí, právě bolest hlavy.

Reference klientů klikněte a pročtěte.

Při měření na lékařsky certifikované biorezonančním přístoji Senstiv Imago 530 často odhalíme:

  • zátěž toxiny v komorách mozku a ve tkáni
  • mechanické poškození krční páteře – plotýnka
  • zúžený kapilární systém, žíly a tepny hlavy a krku – snížená mikrocirkulace v mozku
  • toxoplasma (parazitující patogen) v obalech mozku
  • a jiné příčiny, které bývají spíše individuální…

Doporučujeme zahájit hloubkové biorezonanční kompenzace a individuální postup posílení jednotlivých orgánů.

Analýza kapky krve v Darkfield Mikroskopu, jako doplňková metoda, ukáže schopnost červených krvinek nosit kyslík, a jak jsou schopni „proplouvat“ cévním systémem až po nejjemnější kapiláry. Často právě jejich funkci narušuje „kyselené“ vnitřní prostředí organismu – acidobazická rovnováha (rovnováha mezi kyselinami a zásadami). Pokud se krvinky koupou v „kyselém“ prostředí, nejsou schopni vykonávat svoji funkci efektivně a vzniká zde riziko přenosu kyslíku. A další…

Dbejte na dostatečnou dehydrataci organismu. Pokud je krev moc hustá a opět neproudí správně, jak má. Pitný režim je při bolestech hlavy velmi důležitý právě zvýšit, většinou všichni málo pijí! Důležitá je čistá voda!

V neposlední řadě je potřeba pracovat na snížení citlivosti stresu na organismus a probrat psychosomatickou souvislosti. Chronická bolest hlavy není jen o fyzické příčině!

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES nebo zavolejte +420 727 938 729.

www.kpclinic.cz

Back To Top