Skip to content

Alergie

Alergie je definována jako nepřiměřená odpověď našeho imunitního systému na běžné látky z okolního prostředí, které by nám neměly vadit…ale vadí…

Většinou je v nerovnováze imunitní systém, přítomnost toxických látek a blokace detoxikačních orgánů…

Alergií se můžete zbavit nebo příznaky alespoň zmírnit. Všechno jde…když se chce! Stačí jen pečovat o své tělo!

schema-alergicke-reakceAlergie je přecitlivělost na cizorodou bílkovinu. Ta, pokud se dostane na sliznice dýchacích cest nebo zažívacích cest, musí být pochopitelně zlikvidována. Organismus tyto cizorodé bílkoviny zpracovává složitým postupem, rozložením na jednotlivé aminokyseliny…zdravý člověk tyto cizorodé bílkoviny zpracuje, odnese je ze sliznic a vyloučí. Alergik nikoliv…jedná se tedy o silnou reakci organismu na přítomnost cizorodých bílkovin.

Příznaky alergie

Ke specifickým příznakům patří kožní projevy – k nejznámějším patří kopřivka nebo atopický ekzém. Dále může jít o vážnější příznaky – astmatický záchvat

Podnětů k vyvolání alergie může být celá řada – klient může trpět alergií na roztoče, alergií na kočky, na psa (či jiné domácí mazlíčky), alergií na pyl, prach, léky, hmyzí (nejčastěji včelí) bodnutí, potravinovou alergií na čisticí prostředky a mnoho dalších.

Jak na alergie v KP clinic?

Podle našich zkušeností má alergie různé příčiny. Nejčastěji je to „zmatená“ imunita díky přítomnosti toxických látek v organismu. Další příčinou např. pylových alergií jsou zatížená a blokovaná játra plísněmi a dalšími patogeny. Játra nemohou správně čistit organismus a ten je tak zanášen různými zbytky mikrobiálního osídlení, které dále oslabují imunitní systém a vznikají tak stále další alergeny…

alergie

S klienty se zaměřujeme na očistu střeva a jater, ruku v ruce s posílením imunitního systému a odvodu toxických látek z organismu. Ty jsme schopni zjistit ve tkáních na lékařské biorezonanci Sensitivi Imago 530 (pomocí přístroje a možností hloubkových kompenzací můžeme pomoci tělu rychleji vyloučit alergeny, které blokují detoxikační orgány) a při Analýza kapky krve v Darkfield Mikroskopu.

Z bylin na zmírnění příznaků alergií doporučujeme kopřivu (čaj nebo šťáva) pamapelišku (čaj nebo výhony do salátů), ostropestřec mariánský (silně regeneruje játra, která jsou u alergiků přetížená). Zejména u dětí je vhodné posilovat imunitu podáváním kvalitních živých probiotik na úpravu střevní mikroflóry.

imagesJako prevenci k regeneraci jater doporučuji popíjet pravidelně nápoj na očistu jater z šesti druhů ovoce a zeleniny (pokud na ně nemáte zrovna alergii)…Recept najdete na webových stránkách a další typy na očistu organismu v ebooku 5 kroků k rovnováze organismu.

www.kpclinic.cz

 

Back To Top