Skip to content

Alergie i pod rouškou…

Jak pomoci „zmatenému“ imunitnímu systému zvládnou alergické projevy? Tělo vám alergií dává najevo, že je něčeho plné a už si s tím neví rady…

Nejčastější typy alergie a jejich projevy:

  • alergická rýma – můžeme rozlišit dva typy
  1. Sezónní rýma – je většinou pylového původu, nejčastěji na jaře a její výskyt je časově omezen. Hlavními potížemi jsou rýma, kýchání, pálení a slzení oči…ULEVTE AKUTNÍM SYMPTOMŮM
  2. Celoroční rýma – přecitlivělost na prach, plísně, srst zvířat…Při celoročních projevech alergie je vhodné cíleně očistit celou trávicí soustavu a stabilizovat reakce imunitního systému. Vyčistit organismus od toxických látek, které také velmi často pomáhají „blbnout“ bílé krvinky, které pak nevědí, co mají odstraňovat a organismus začne přehnaně reagovat. Zde je vhodná KOMPLEXNÍ PÉČE O TĚLO.
  • atopický ekzém – alergická reakce na kůži

Ekzematická ložiska jsou zarudlá, suchá a silně svědí. Mohou mít i mokvavý charakter. Jinou formou kožní alergie je kopřivka – ložiska červených pupínků a ty silně svědí. Její výskyt je většinou časově omezen…

Alergie a přípravky v KP clinic

Představují alternativu, která nabízí celostní, přírodní a šetrný postup pro klienty trpícími alergiemi. Doporučujeme cílenou komplexní péči zahrnující individuální přístup každému klientovi. NASTARTUJ SVŮJ ORGANISMUS  a zbav se nejen alergií!

  1. krok – účinná detoxikace

Je základním předpokladem dalšího účinného postupu. V případě sezónních alergií je detoxikaci vhodné zahájit v dostatečném předstihu před alergickým obdobím.

CYTOSAN – koncentrát humátu draslíku, obohacený o silymarin a kyselinu jantarovou, patří mezi silné imunostimulanty s výjimečnými detoxikačními schopnostmi.

2. krok – harmonizace organismu

Zde cíleně posilujeme orgány, které jsou alergií nejvíce zasaženy. Jejich harmonizací docílíme výrazného zlepšení stavu. U sezónních alergií doporučujeme zahájit užívání nejméně dva až tři měsíce před začátkem alergického období a vytrvat do jeho skončení.

REGALEN – bylinný koncentrát pro podporu a regeneraci jater a žlučníku.

3. krok – akutní péče Tu doporučujeme přímo v alergickém období!

NOVINKA –  zmírnění akutních projevů kompenzací na biorezonanci BICOM OPTIMA! Účinná a rychlá pomoc v akutní fázi alergie – „vymažeme stopu alergenu“, zklidníme tím zmatený imunitní systém a posílíme meridián alergii a sliznic! Objednejte se telefonicky 727 938 729. 

PERALGIN – přírodní produkt obsahující výtažky z léčivých rostlin a exotických hub. Základ tvoří rostlina Perila křovitá, u které byl prokázán antialergický účinek blokádou sekrece histaminu, čímž zabraňuje rozvoji alergické reakce. Vykazuje účinek jak na respirační tak na kožní projevy alergie. Je možné kombinovat s léky na alergie.

4. krok – doplňková péče

Zde jde především o změnu stravovacích návyků a pitného režimu. I toto s klienty detailně v KP clinic probíráme, protože detoxikace či eliminace alergických projevů se neobejde bez úpravy stravy a zvýšením pitného režimu.

Pro kožní projevy alergie doporučujeme používat jen bylinné krémy a nezátěžovou kosmetiku. Nejsilnější protizánětlivý a protisvědivý účinek má krém PROTEKTIN. Na svědivé vyrážky, lupénku či atopický ekzém působí blahodárně hydratační mléko CARALOTION, které pokožku ošetřuje a vyživuje.

Výrazné hojivé a detoxikační účinky na kůži mají i koupele. MEIN BASE – zásaditá sůl s minerály a drahými kameny, která je nejen pro ekzematickou pokožku účinná.

Regenerační postup může vyvolat i dočasné zhoršení stavu, kdy dojde k reverzní reakci. Tyto „odléčovací reakce“ jsou dobrou známkou rychlé a kvalitní regenerace. S klienty jsme v neustálém kontaktu a vždy jim pomáháme při těchto projevech.

Pro přesnější diagnostiku a správný výběr přípravků doporučujeme měření na lékařsky certifikovaném biorezonančním přístoji Sensitiv Imago 530.

 

Ing. Romana Pleskotová

Majitelka KP clinic, terapeut a Poradce pro výživu

www.kpclini.cz

 

Data čerpána z: Energy – prospekt Alergie zpracoval MUDr. Jiří Hanzal

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top