Skip to content

5+1 rada co na dovolenou

Hurá, léto je tady v plném proudu. Sluneční paprsky nám do těla dopravují tolik potřebný vitamín D – čerpejte do zásob :)

Pitný režim skoro u každého funguje lépe než po celý rok – vždyť je teplo a nás to nutí více pít a máme možnost ochutnávat i lahodné nápoje, které si přes rok nedopřejeme. Nezapomínejte však na tolik potřebnou čistou vodu a zařazujte více minerálních vod, které doplní minerály, který ve zvýšeném množství vylučujeme pocením…nebo do vody kapejte FYTOMINERÁL. Odlehčete stravu, konzumujte sezónní červené ovoce (jahody, třešně, višně…) mají silné antioxidanty, které ochraňují naše buňky. Zařaďte více zeleninových salátů, rostlinných olejů a ořechů a na dovolené si dopřejte ryby.

A konečně balíme na vysněnou dovolenou či letní tábor pro děti. Máme pro vás 5+1 radu, na co určitě nezapomenout do cestovní lékárničky. 

DRAGS IMUN – má silný antibakteriální a antivirový účinek, posiluje imunitu aktivně rychle, když na vás něco leze (hlavně z přechodu teplot, klimatizace, letadlo…). Nasazujte ihned při bolestech břicha, hlavy,  škrábání v krku, či rýmě. Jako silný antioxidant „nakopne“ rychle tělo. Dále je vhodný na jakékoliv poranění na kůži, odřeniny, spáleniny, komáří či jiné štípnutí.

Kdo trpí na afty, bolavé koutky či herpesy – je DRAGS IMUN rychlým a spolehlivým pomocníkem. Dávkování dle intuice max.  3×10 kapek – lépe rozložit častěji a méně kapek do ústupu potíží (vnitřní dávkování). Ke kapkám přibalíme i leták s potřebnými informacemi.

 

AUDIRON – určený pouze pro zevní použití. Nejvíce se nám osvědčil při problémech s ušima – zánětech, svědění, výtocích – časté při koupání či potápění. Několik kapek kapejte několikrát denně přímo do ucha nebo nakapat na vatovou tyčinku a zvukovod vytřeme.

Dále ho můžeme použít do roztoku nosních kapek nebo ho zředěný kloktat. Lze také aplikovat lokálně na štípance, vřídky, opary, afty – působí hojivě a protizánětlivě.

Pro ženy je AUDIRON rychlá pomoc při gynekologických potížích kvasinkového zánětu (nakapat na vložku či tampón, nebo dělat proplachy zředěný vodou). Nebo vyzkoušejte 24 hod. bylinné vložky Energie života. 

ENTEROSGEL – křemičitý gel, který rychle absorbuje toxické látky, patogenní mikroorganismy a jiné škodliviny. Ulevuje celému zažívacímu traktu především při průjmech, zvracení a bolestech břicha. Dá se použít i lokálně na postižení místa na kůži při slunečních popáleninách a vyrážkách různého původu. Dávkování dospělý 3×1 lžíce zapít malým množstvím vody, dítě 3×3 čajové lžičky – záleží na potížích. Opět dostanete příbalový leták.

 

CYTOSAN – pomocník při trávicích obtížích, obsahuje humáty, desinfikuje a čistí střevo – vhodný při zácpě i průjmu. Desinfikuje a podporuje hojení ran – vysype se, naředí se vodou a jako hustá kaše se aplikuje na postižená místa. Chrání tělo před následky pobytu na slunci, preventivně se doporučuje užívat při alergii na sluneční paprsky. Při nepřiměřeném vystavení slunci z něj lze vyrobit koupel s ochlazujícím účinkem. Podává se při úpalu a úžehu. Dávkování 1-3 kapsle po jídle zapít dostatečným množstvím vody. 

 

PROBIOSAN INOVUMprevence cestovatelských průjmů a trávicích potíží. Pomáhají při akutních stavech zánětu močových cest či gynekologických zánětů (zde zvýšit dávkování). Jinak stačí 3×1 denně – dětem 2×1 denně a lze i vysypat…Obsahují colostrum pro podporu imunity a inulin, což je krmivo pro zdravé střevní bakterie. Vhodné je zařadit i kvalitní bílé jogurty a zákysy. Leták s informacemi a užíváním je součástí balení.

 

 

A jako BONUS – přírodní kosmetický přípravek DERMATON OIL pro ženy, děti i muže na hýčkání pokožky po opalování a zároveň skvělý přípravek proti obtížnému hmyzu!!!

  • pro ošetření podrážděné pokožky
  • regenerace pokožky po opalování
  • působí proti stárnutí pokožky a rozvoji vzniku vrásek
  • účinný proti celulitidě
  • urychluje hojení ran a popálenin 1.stupně
  • pomáhá při alergických projevech kůže
  • bezvadně se roztírá a nádherně voní
  • obsahuje éterické oleje – levandulový a silice tymiánu – chrání pokožku před nálety obtížného hmyzu :)

 

This Post Has 0 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top